Як накачати швидко спину: стратегія тренувань

як накачати швидко спину: стратегія тренувань

Вам знадобиться
 • Штанга
 • Лава для занять
 • Зручна спортивна форма
Інструкція
 • . 1

  Хоча наука все ще не змогла здогадатися, як і чому наші м’язи ростуть у відповідь на силове навантаження, сама першопричина м’язового зростання встановлена. Переймаючись питанням, як накачати швидко спину, слід пам’ятати про те, що для тренувань необхідна стратегія. Фахівці вважають, що м’язи растуn тільки 2 тижні, а потім ріст припиняється. Революційний вихід запропонувала наука. Виявляється, щоб накачати широку спину потрібно тренуватися короткими циклами.

 • . 2

  Багато після довгих, але безрезультатних тренувань задаються питанням, як розвинути спину. Для цього є кілька ефективних вправ. Найвідоміше вправа для м’язів спини є підтягування, саме ця вправа дозволяє задіяти всю верхню частину спини. Тяга штанги допомагає розвинути рельєф середніх трапецієподібних і нижніх трапецієподібних м’язів. Відбувається це таким чином.

 • . 3

  Однак перед тим, як тренувати спину, необхідно зробити розминку, оскільки якщо не розігріти м’язи перед виконанням вправи, то можна отримати травми, розтягнення. Для спини прекрасно підійде тяга штанги плечима в положенні стоячи. У положенні стоячи потрібно брати штангу і починати піднімати плечі, намагаючись дотягнутися ними до вух. Не можна нахиляти корпус вперед і сильно відхиляти назад.

 • . 4

  У деяких людей після багатогодинної роботи в одній позі починає боліти спина, втрачається гнучкість. Лікарі радять робити вправи для розвитку гнучкості спини. Однак більшість навряд чи знає, як зробити спину гнучкою правильними вправами, без травм. Насамперед, потрібно знайти в околицях турнік або будь-яку стійку конструкцію, на якій можна повисіти на руках. Якщо нічого схожого не знайдеться, то можна встановити поперечину будинку. Щодня необхідно висіти на руках так довго, як витримають пальці.

 • . 5

  Є дуже багато способів, як накачати спину дівчині, однак не кожній підійдуть подібні вправи. Починати вправу потрібно з розташування на лаві. Закріпіть зручно своє становище і щиколотки покладіть під валики. Згин тіла повинен знаходитися на висоті тазостегнового суглоба. На вдиху піднімати корпус, але дихання затримати. Прогинати поперек доти поки вона не стане горизонтальною. І повернутися у вихідне положення. Можна зробити видих і повторити рух. Ця вправа добре тим, що розробляє м’язи в області спини, попереку, а також великі сідничні м’язи. А також опрацьовується гнучкість тіла.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :