Як накачати спину гантелями: питання бодібілдера

як накачати спину гантелями: питання бодібілдера

Вам знадобиться
 • Гантелі
 • Додаткове обтяження
 • Табурет або лава
 • Вода
Інструкція
 • . 1

  Багато починаючі атлети найбільше зацікавлені в прокачуванні м’язів спини. Щоб їх накачати, знадобиться велику вагу. Але якщо під рукою є лише гантелі, як бути тоді? Насправді існує досить вправ, що сприяють прокачуванні м’язів спини за допомогою гантелей. Головне, щоб вони були достатньої ваги. Він залежатиме виходячи з маси людини. Скоро можна буде дізнатися, як накачати спину гантелями.

 • . 2

  Підібравши гантелі оптимальної ваги можна приступати до прокачування м’язів спини. Тільки для цього потрібно дізнатися вправи, які будуть виконуватися. Але перед цим деякі початківці атлети можуть відчути, що вага гантелей замалий. У такому випадку рекомендується додати обтяження. Їм можуть бути гантелі меншої ваги. Їх потрібно прив’язати до основних за допомогою міцного шнура. Ось тепер можна дізнатися, як накачати м’язи спини.

 • . 3

  Рекомендується починати прокачування м’язів спини з базового вправи. Їм виступає тяга гантелей до живота. За відсутності додаткового обтяження можна поставити його останнім в тренуванні або ж використовувати суперсет. Перед ним має йти іншу вправу на спину. У положенні стоячи злегка нахилити корпус і з випрямленою спиною зробити трохи назад прогин. Можна виконувати вправу. Ця рада буде корисний і тим, хто бажає, знати, як накачати спину будинку.

 • . 4

  Ще одна вправа здійснюється як додаткове. Рекомендується внести його в суперсет з вищевказаним вправою. Суть його виконання полягає у відведенні назад руки, в якій буде гантель. З положення стоячи, при нахиленому корпусі з використанням табурета або лави для опори руки, другу руку зігнуту в лікті і тримає гантель потрібно відвести назад і підняти до верху. Після виконання вправи можна дізнатися, як розслабити м’язи спини.

 • . 5

  Останнім вправою буде все та ж тяга гантелі, тільки в іншому виконанні. Якщо вага недостатній у неї, можна додати до неї гантель меншу за вагою. З положення стоячи, при нахиленому корпусі, упершись рукою на лаву або табурет, другою рукою виконувати тягу до живота. При цьому потрібно намагатися дотримуватися повну амплітуду рухів. Ось такі є вправи для тих, хто хоче знати, як правильно накачати спину.

 • . 6

  Виконуючи вправи потрібно пам’ятати про те, що робочий вага повинна бути максимальним. Щоб збільшити навантаження, можна зупинити руху в певній точці. М’язам вдасться таким чином відчути навантаження. Також між підходами потрібно вживати трохи рідини. Звичайна вода підійде.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :