Як накачати спину на турніку і брусах?

як накачати спину на турніку і брусах?

Вам знадобиться
 • Турнік
 • Бруси
Інструкція
 • . 1

  Зміцнення спини за допомогою турніка — кращий спосіб для того, щоб уникнути її ушкоджень у повсякденному житті, наприклад, під час підняття важких речей. У тому випадку, якщо є необхідність виконання силових вправ на турніку — спина теж буде задіяна в більшості з них. Найефективнішим способом накачування спини можна вважати підтягування на перекладині з використанням широкого хвата. Фахівці рекомендують саме поперечину в якості головного інструмента прокачування спини і зміцнення плечового пояса. Є кілька порад від професійних спортсменів — як накачати спину на турніку

 • . 2

  Ті люди, які підтягуються на турніку одночасно з розвитком м’язів рук, прокачують і найширшу м’яз спини. Але при виконанні вправ варто слідувати рекомендаціям, які знижують ймовірність отримання травм і підвищують ефективність вправи. Так під час підтягування на перекладині необхідно якомога сильніше розслабляти плечі і намагатися не вигинати спину. Приступати до вправи слід без попередньо розкачки і зупинок в нижньому положенні. Щоб розігрівати м’язи — перед вправою слід робити розтяжку. І нарешті, під час повного підтягування, об виконати завдання — як укріпити м’язи спини, рекомендується повністю зводити лопатки разом.

 • . 3

  Зміцнення спини, в першу чергу, проводиться за допомогою прокачування найбільших її м’язів — найширших, які по іншому ще називаються «крилами». Вони розташовуються в проміжку між плечем і попереком Красиві крила — результат багатогодинних тренувань на турніку, який можна встановити в домашніх умовах. Підтягуватися потрібно, як уже зазначалося в статті, використовуючи широкий хват. Фахівці також рекомендують для досягнення найбільшого ефекту підтягуватися за голову. Тоді рішення задачі — як накачати найширші м’язи спини, може стати кілька більш швидким і якісним.

 • . 4

  Вправи на турніку — хороший спосіб не тільки підтягнути і зміцнити м’язовий каркас, але вони дозволяють ефективно позбавлятися від жирових відкладень в цьому місці. Поява жирового прошарку з неприємними валиками на спині — результат не одного дня. Але коли цей ефект виявляється, тільки зміна способу життя: правильне харчування і регулярні вправи на турніку, можуть допомогти у вирішенні проблеми. Саме турнік, а саме підтягування широким хватом, забезпечує знищення зайвих відкладень і формує красивий рельєф. Якщо є необхідність дізнатися — як прибрати складки на спині, то кращий вихід у зверненні до порад професіоналів.

 • . 5

  Вправа для крил можна виконати не тільки з використанням турніка, але і за допомогою брусів (віджимання на снаряді). У цьому випадку працювати будуть і трицепси і весь м’язовий каркас спини, включаючи ті самі крила, які хвилюють багатьох спортсменів. Спортсмени рекомендують проводити заняття не рідше трьох разів на тиждень — по тому цей проміжок часу можна помітити перші результати. В’ялість м’язів спини легко усунути за допомогою нескладних вправ, що призводять крила і м’язи рук в тонус, позбавляючи людину від зайвого жиру.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :