Як накачати спину штангою: проста програма

як накачати спину штангою: проста програма

Вам знадобиться
 • Штанга
 • Інструкція
Інструкція
 • . 1

  Широку мужню спину хочуть мати багато чоловіків, бо це створює гарну поставу, що приємно самому чоловікові і, до того ж, подобається жінкам — щоб вона могла себе почувати «як за кам’яною спиною». Звичайно ж, для серйозних результатів необхідний серйозний підхід. Думати про те, як швидко накачати м’язи спини не варто — це результат постійних і неодноразових тренувань.

 • . 2

  Щоб накачати м’язи спини, необхідно використовувати декілька видів вправ — це звичайне підтягування на турніку, використання вправ з гантелями, на тренажері Т-штанги і за допомогою звичайної штанги. Найбільш ефективними тут будуть вправи зі штангою — почати можна з тренажера Т-штанги і продовжити із звичайною штангою. Варто відзначити, що даний комплекс вправ вельми ефективний і допоможе в тому, як прибрати боки зі спини.

 • . 3

  Стартове рух на Т-штанзі: лягти грудьми на тренажерну подушку, взяти знаходяться на упорах вантажі й утримувати деякий час у підлоги з випрямленими руками. Далі здійснювати підтягування вантажів з фіксацією напруги в ліктьовому суглобі. У даному русі важливо залучати не м’язи рук, а м’язи спини. Наступний рух на Т-штанзі в положенні сидячи: ступні вперті в упори для ніг, спина пряма, вантажі зняти з опори і, злегка прогнувши спину назад, тримати на випрямлених до низу руках. Підтягуючи в такому положенні вантажі, задіяти м’язи спини.

 • . 4

  Подальший етап — перехід від тренажера Т-штанги до класичної штанзі. У тому, як накачати спину штангою, допоможе простий комплекс вправ: Необхідно встати з трохи зігнутими ногами в колінах навпроти штанги. Захопити штангу за допомогою хвата зверху. При цьому важливо звертати увагу на правильне відстань між долонями — не менше, але трохи ширше ширини плечей. При здійсненні підйому штанги необхідно зробити невеликий нахил вперед — ноги при цьому злегка зігнуті. Вдих, затримка дихання — підтягнути штангу до пояса. Видих — плавно спустити штангу до низу і знову підняти. Тут в напрузі знаходяться і поперекові м’язи і м’язи спини — упор варто робити на м’язи спини. Дане просте вправу зі штангою ефективно при накачуванні м’язів спини і в тому, як розвинути гнучкість спини. Важливо, виконуючи цю вправу зі штангою, не дозволяти, щоб лікті розходилися в сторони.

 • . 5

  Як правило, в тому, щоб накачати спину, важливо чергувати всі комплекси вправ — почати підтягуватися на перекладині, перейти до вправ з гантелями, продовжити накачування на Т-штанзі і перейти до самої штанзі. Окрім занять в тренажерному залі можна такими вправами, наприклад, як віджиманнями, накачати спину, якщо займатися регулярно. При регулярному виконанні комплексу вправ, а також за допомогою штанги і віджимань можна накачати широку красиву спину, яка додасть поставі мужності.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :