Як накачати внутреннею частину стегна?

як накачати внутреннею частину стегна ?

Вам знадобиться
 • Штанга
 • Гарний настрій
 • Прагнення домогтися результатів
Інструкція
 • . 1

  Що б накачати м’язи стегна, не потрібно обов’язково ходити в тренажерний зал, витрачаючи на це величезні гроші, можна виконати ті ж самі вправи і в домашніх умовах, головне, все робити правильно. Перше, що знадобиться для більш ефективного результату — це штанга. Вона дасть додаткове навантаження, від чого результативність даної вправи підвищиться, що просто не може не радувати будь-якої людини, стурбованого питанням своєї фігури.

 • . 2

  Для досягнення вірного результату необхідно виконувати вправи періодично, краще за все, це через день. Але якщо м’язи починають дуже сильно боліти, то варто почекати поки вони не прийдуть в нормальний стан і продовжувати вправи, інакше можна перекачати їх, що не дуже добре позначиться на фігурі і фізичному стані організму.

 • . 3

  Так як накачати внутрішню частину стегна? Так от, для вправи необхідно встати рівно, ноги на ширині плечей, плечі тримати так само рівно і на них тримати штангу, але не на шиї, інакше результат буде іншою. Спину необхідно тримати рівною, сутулитися ні в якому разі не можна. Необхідно зробити глибокий вдих і починати робити присідання, але потрібно робити їх повільно, що б м’язова маса не нарощувався, а накачувалася. Присідати необхідно до рівня табуретки, потрібно спробувати уявити, що нібито на неї робляться присідання. Потрібно зафіксувати таке положення на кілька секунд і після повернутися у вихідне положення. Тепер можна зробити видих.

 • . 4

  Такі вправи необхідно робити по чотири підходи, по 15 — 20 повторень. Якщо це здається, занадто багато і важко, то варто зменшити до двох підходів і поступово збільшувати до норми. Як накачати внутрішні м’язи стегна таким вправою і чому швидко? Від того що в таких присіданнях присутній штанга, навантаження на м’язи стегна виходить подвійна, задіюються різні групи м’язів, і допоможе в поліпшенні виду не тільки стегон, але і зробить сідниці дуже апетитними. Головне не забувати про рівну спину, та й взагалі сутулість ще нікого не фарбувала, тому варто привчити себе до гарної постави постійно, а не тільки під час вправ.

 • . 5

  Такі вправи на внутрішні м’язи стегна, було б здорово закріпити результат ще однією вправою. Його робити простіше і можна проробляти, прям за переглядом улюбленого серіалу або фільму. Для нього необхідно лягти на бік, нижній рукою притримувати голову а іншу руку витягнути уздовж тіла і робити підйоми верхньої ноги, при цьому що б вона була злегка зігнута. Банальне вправу, яке відоме майже кожній жінці, але при цьому ефективне. Такі підйоми необхідно робити по три підходи по 20 разів однією ногою і стільки ж іншою ногою.

 • . 6

  Такі вправи на м’язи стегон слід виконувати хоча б через день, в гіршому випадку, через два дні. При правильному виконанні цього буде цілком достатньо, що б в досить короткі терміни створити красиву форму ніг. Весь плюс цих вправ в тому, що для них не обов’язково йти в тренажерний зал і витрачати гроші, а можна просто займатися цим удома, при цьому дивлячись свій улюблений серіал або слухаючи хорошу музику. Удачи!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :