Як накласти фото на фото?

як накласти фото на фото ?

Вам знадобиться
 • Комп’ютер
 • Windows
 • Adobe Photoshop
Інструкція
 • . 1

  У деяких випадках людям потрібна обробка фотографій або накладення фото на фото. Як правило, для хорошого результату треба зробити і те, і інше. Накладення фотографій необхідно людині кожному для своїх цілей. Наприклад, в альбомах випускників часто робляться загальні фотографії однокласників на тлі школи, класу, шкільного двору чи ще якомусь іншому тлі. Це найпростіший метод накладення фотографій. Тут, практично, не потрібно ніякої обробки фотографій, просто береться фон і на ньому, в потрібних місцях, розміщують фотографії випускників. З таким завданням легко впорається навіть початківцю фотошопа. Але бувають цілі і поскладніше. Наприклад, людина хоче створити якийсь колаж або вітальну листівку, для якої окремі елементи потрібно вирізати не просто прямокутниками, як у фотографіях випускників, а по контуру зображення. Тобто, це може бути особа або вся фігура якоїсь людини, фрагмент зображення для листівки (небудь квітка, стрічечка і так далі) або щось ще. Вирізати по контуру теж не дуже складно. Це зробити важче, ніж просто вставити прямокутну фотографію, але зрозуміти процес вирізання зможе будь-який користувач комп’ютера.

 • . 2

  Набагато складніше розмістити вирізані картинки на загальному тлі так, щоб вони гармонійно вписувалися в зображення, і при погляді на результат роботи, відразу ж не впадало в очі, що картинки підставні. Якщо людина робить листівку, то йому необов’язково сильно налягати на природність загального сюжету. Листівка є листівка, від неї ніколи й не було потрібно плавних переходів кольорів, вписування елементів в загальний фон тощо, звичайно ж, в межах допустимого. Але що, якщо користувач хоче вирізати своє зображення з однієї фотографії і розмістити його на іншому тлі так, щоб виглядало, як-ніби він дійсно фотографувався в тому місці, яке служить фоном для комбінованого фото. Наприклад, він вирішив пожартувати над друзями і розмістити своє зображення на тлі якого-небудь шикарного готелю за кордоном. Насправді, він там ніколи не був, але йому дуже хочеться подивитися на реакцію друзів, коли ті побачать таке фото.

 • . 3

  У цьому випадку від фотографії вимагається відмінна якість, щоб друзі повірили, що він перебував у цьому місці, а не відразу б зрозуміли, що фото сфабрикована. Так, як накласти фото на який-небудь фон, і як це зробити за всіма правилами? Для такої роботи знадобиться встановлений на комп’ютері Adobe Photoshop. Існують і більш прості графічні редактори, в яких новачкові набагато легше розібратися, але у фотошопа значно більше можливостей для роботи з фотографіями, ніж у інших редакторів. Тому рекомендується відразу почати вивчення цього додатка і його функцій. Щоб накласти одну фотографію на іншу, треба відкрити обидві фотографії в фотошопі через пункт горизонтального меню «File» вгорі вікна програми і вибрати «Open» у випадаючому меню. У віконці знайти потрібний файл і відкрити його. Таким чином відкриваються обидві фотографії. Як альтернативний спосіб відкриття може бути просте перетягування файлів із зображеннями з вікна файлового менеджера у вікно фотошопа.

 • . 4

  Після цього, у вікні програми будуть розташовані два віконця з вибраними фотографіями. Те віконце, в якому знаходиться фотографія для фону майбутнього зображення, не чіпають, а відразу приступають до роботи над другою фотографією. Припустимо, потрібно просто вирізати з цього фото-якої прямокутний фрагмент (наприклад чийсь портрет). Для цього потрібно на панелі інструментів вибрати інструмент «Crop Tool» або натиснути на клавіатурі клавішу «С». Курсор миші відразу ж змінить свою форму. Цим інструментом виділяється необхідна прямокутна область, потім, на виділеній ділянці, в будь-якому його місці, треба здійснити подвійне клацання лівої кнопки миші. Після цього фотографія буде обрізане по виділеному контуру. Далі, вибирається інструмент «Move Tool» або натискається клавіша «V». Курсор миші приймає форму стрілочки. Цією стрілочкою береться обрізана фотографія і перетягується на фонове зображення в іншому віконці.

 • . 5

  Там вже можна переміщати це зображення з одного місця на інше, підбираючи саме вдале для нього розташування. Якщо верхня картинка завелика, по відношенню до фонової, то можна змінити її розмір. Для цього слід зайти в пункт меню «Edit» і вибрати підпункт «Free Transform». Після такої дії верхнє зображення буде окреслено рамочкою, за допомогою якої можна змінювати розмір картинки. Але, щоб картинка не деформувалася, це треба робити за куточок виділеного фрагмента і утримуючи затиснутою клавішу «SHIFT». Для підтвердження змін здійснюється подвійний клік мишею в області виділення. При виділенні об’єкта неправильної форми використовується інструмент «Polygonal Lasso» або натискається клавіша «L». Якщо навчитися правильно обробляти переміщені фрагменти фотографій, їх не можна буде відрізнити від справжніх неозброєних оком.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :