Як наклеїти пінопласт на стелю?

як наклеїти пінопласт на стелю ?

Вам знадобиться
 • Пісок, цемент, пінопласт
 • Шпатель, дриль
 • Перфорований куточок
 • Клей
Інструкція
 • . 1

  Не знаючи, як наклеїти пінопласт, можна скористатися послугами професіоналів. Але цьому можна дуже легко навчитися. Отже, для початку необхідно ретельно зачистити поверхню стелі, і якщо є нерівності і відколи, необхідно на поверхню нанести вирівнюючий цементний розчин. Для цього робиться суміш з води, цементу і піску в співвідношенні 4: 1. Важливо стежити за рівномірністю покриття, при цьому відхилення не повинно бути більше 15-ти міліметрів. Потім на всю поверхню стелі наноситься глубокопроникающая грунтовка.

 • . 2

  Багатьом буде цікаво дізнатися, як утеплити стіни пінопластом зсередини, адже методика схожа на утеплення стелі за допомогою пінопласту. Для початку треба взяти стартовий профіль і закріпити його на стелі, при цьому його ширина повинна повністю відповідати товщині використовуваного пінопласту. Через 40 сантиметрів треба розташовувати кріпильні дюбеля.

 • . 3

  Знаючи, як закріпити пінопласт на стелі, можна легко зробити ремонт самостійно. За допомогою малооборотістой дрилі зі спеціальною насадкою-міксером розлучається клейовий розчин. Точковим методом на лист пінопласту наноситься підготовлений розчин. У тому випадку, якщо стеля має ідеально рівну поверхню, клей можна нанести на весь пінопласт за допомогою шпателя. Тепер лист пінопласту приклеюється до стелі і за рівнем виставляється в горизонтальному положенні. З цією метою кути пінопласту акуратно вдавлюються, з урахуванням того, в яке становище буде встановлений лист. На центр у верхньому ряду має припадати стик листів пінопласту.

 • . 4

  Також важливо знати, як обштукатурити пінопласт, щоб стеля була ідеально рівним. За допомогою монтажної піни заповнюються зазори, що утворилися між плитами пінопласту, а після того як піна застигне, акуратно ножем зрізаються надлишки. Для надійності пінопласт закріплюється не тільки за допомогою клейового розчину, але і дюбелів, які розташовуються в центрі і по краях плити. Довжина дюбелів повинна бути більше товщини пінопласту на 50 міліметрів.

 • . 5

  Не знаючи, як утеплити стелю пінопластом, можна скористатися порадами, наведеними в даній статті. Отже, після того як пінопласт буде приклеєний, його треба залишити на час, щоб клей міг повністю висохнути. Далі на пінопласт наноситься шар штукатурки і можна стелю фарбувати або клеїти шпалери.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :