Як наклеїти шпалери на фарбу?

як наклеїти шпалери на фарбу ?

Вам знадобиться
 • Стіна
 • Покриття
 • Грунтовка
 • Клей
Інструкція
 • . 1

  Перед обклеюванням стін шпалерним полотном старе покриття необхідно повністю видалити. Зробити це виходить не завжди, а особливо якщо на поверхню нанесена масляна міцна фарба. Спочатку необхідно спробувати видалити неякісне покриття за допомогою жорсткого металевого шпателя. Якщо воно не знімається, то пофарбовану поверхню обов’язково потрібно ретельно підготувати.

 • . 2

  Спочатку необхідно визначити тип лакофарбового покриття, яким були оформлені стіни. Перед тим як клеїти шпалери на фарбовані стіни потрібно враховувати, що деякі лакофарбові покриття можна досить легко змити. Проста фарба на основі водної емульсії счищается шпателем, але спочатку поверхню необхідно намочити звичайним мильним розчином. Залишки покриття видаляються губкою, яку потрібно змочити в теплій воді. Потім стіни необхідно підготувати для обклеювання шпалерами, тобто ретельно вирівняти і обов’язково покрити шаром грунтовки.

 • . 3

  Стики полотен бажано обробити клеєм ПВА, так як поклейка шпалер на фарбу потребує зміцнення. Клейову суміш необхідно трохи розбавити. Не варто зчищати поверхню оброблену емаллю або олійною фарбою, тому що таке покриття видалити повністю неможливо. Воно дуже міцно тримається на стіні, особливо якщо забарвлення була проведена якісно. Металевим шпателем необхідно зачистити ті місця, де фарба погано тримається і лущиться. Потім всю поверхню потрібно ретельно обробити найбільшим наждачним полотном, так як олійна фарба не пропустить клейовий розчин вглиб стіни. Клей обов’язково повинен проникнути всередину поверхні, щоб зчеплення підстави і шпалерного покриття було міцним.

 • . 4

  Потім стіни обов’язково потрібно обробити складом грунтовки, який повинен бути просочувальним і глибокого проникнення. Після такої обробки шпалери міцно і надійно приклеяться до пофарбованої поверхні. Обов’язково потрібно купувати тільки якісний перевірений клей, щоб емаль або водоемульсійна фарба міцно приклеїлися до шпалерному полотну. Для поліпшення зчеплення його можна розвести з ПВА, особливо для обробки стиків. Також необхідно правильно вибрати шпалери. Не варто приклеювати на фарбу важкі вінілові полотна, оскільки волога не зможе гарненько вбратися в поверхню і буде вбиратися в шпалери.

 • . 5

  Не слід рясно змащувати смуги шпалерним клеєм, а для якісної просочення їм необхідно більше часу. Якщо проведена правильна підготовка стін, то покриття не відстане. Також для обклеювання можна використовувати суміш води і клею ПВА. При такій обробці розчин наноситься тільки на стіни, а полотна просочувати не потрібно. Також шпалери міцно приклеїться до поверхні, якщо стіни зашпаклювати і ретельно обробити спеціальними розчинами. Не можна облаштовувати світле шпалерне покриття на темній фарбі, так як підстава буде сильно просвічувати крізь полотна. Перед оформленням стін тонкими легкими шпалерами поверхню бажано обклеїти облицювальної папером.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :