Як накопичити на відпочинок: практичні поради

як накопичити на відпочинок: практичні поради

Вам знадобиться
 • Бюджет
 • Економія
 • Подработка
 • Інвестиції
 • Завчасне планування
 • Відмова від звичок і хобі
Інструкція
 • . 1

  Бюджет. Щоб відпочити на закордонному курорті, потрібно заздалегідь потурбуватися накопиченням грошей на відпочинок. У першу чергу слід вирішити з місцем відпочинку і скласти список витрат на відпустку. Як тільки вдасться визначитися з сумою, яка буде потрібно на відпочинок, слід розділити її на кількість місяців, в підсумку вийти певну кількість грошей, яке потрібно буде відкладати з кожної зарплати.

 • . 2

  Економія. Розмірковуючи над тим як накопичити на відпочинок, слід проаналізувати свої витрати, і постаратися заощадити на будь-яких покупках. Наприклад, можна відмовитися від покупки чергового сукні, сумочки і туфель до нього, а ці гроші відкласти на відпустку. Також слід перед походом в магазин складати список, таким чином, вдасться уникнути імпульсивних покупок.

 • . 3

  Подработка. Багато хто не знає, як заробити на відпочинок, але ж завжди можна знайти ще одне джерело доходу. Можна влаштуватися на другу роботу або знайти підробіток, таким чином, вдасться відкласти на відпустку хорошу суму. Можна навіть знайти собі підробіток в інтернеті, в якості фрілансера, вона досить добре оплачується і не потрібно турбуватися про терміни, оскільки замовник зазвичай дає на виконання завдання достатню кількість часу.

 • . 4

  Інвестиції. Перед тим як вибрати країну для відпочинку, потрібно спочатку оцінити свої фінансові можливості і накопичити на відпустку, і в цій справі можуть допомогти інвестиції. Якщо вдалося зібрати якусь суму грошей, то потрібно змусити їх працювати, щоб вони принесли більший дохід, якого вистачить на відпустку. Гроші можна інвестувати в будь короткострокові проекти, акції, ПАМ рахунку. Можна також покласти їх у банк під відсотки, можливо, так вдасться зібрати необхідну суму для подорожі.

 • . 5

  Завчасне планування. Щоб не задаватися питанням про те, як схуднути на відпочинку, слід завчасно спланувати свою відпустку. Якщо замовити квитки, готель і інше місяців за 6 місяців до передбачуваного відпустки, то на ньому можна буде добре заощадити. А так як витрати будуть заздалегідь сплановані, а більшість з них буде навіть оплачено, то і урізати свій бюджет не доведеться, оскільки грошей вистачить на все.

 • . 6

  Відмова від звичок і хобі. Щоб дізнатися, як познайомитися на відпочинку, слід на нього накопичити, і якщо додаткових грошових надходжень не передбачається, то слід постаратися відмовитися від витрат на свої звички і хобі. Як правило, за рік такої економії набирається пристойна сума, і якщо її додати до відпускних, які видадуть на роботі, то цілком можна буде дозволити собі подорож в екзотичну країну. Щоб накопичити на відпустку, буває достатньо просто переглянути свої витрати і проконтролювати їх, тоді відпочинок в екзотичній країні стане реальністю.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :