Як накопичується хронічна перевтома?

як накопичується хронічна перевтома?

Вам знадобиться
 • Людина
 • Хронічне недосипання
Інструкція
 • . 1

  У наше століття високих технологій, коли більшість людей, кожен день перебуває в режимі підвищеної інтелектуального навантаження при нестачі фізичної активності, з’явилася нова хвороба «хронічна перевтома». Накопичуватися хронічна втома може роками. Причинами є неправильний режим дня, супроводжуваний відсутністю активного відпочинку, фізичні або інтелектуальні перевантаження, недосипання, неправильне харчування, нервове напруження протягом тривалого періоду часу. У групі ризику знаходяться працездатні люди віком від 28 до 45 років. І, на жаль, жінки хворіють частіше, ніж чоловіки.

 • . 2

  Існують доступні засоби від перевтоми. Головний спосіб боротьби та профілактики перевтоми — душевну рівновагу і спокій. Практично будь здорова людина здатна панувати над своїми думками. Щодня потрібно вчитися керувати своєю підсвідомістю і налаштовувати його тільки на позитивні емоції, позбавляючись від негативних. Один з методів такого позбавлення — фізичне навантаження. Нехай навіть невелика, вона швидко нейтралізує негативну енергетику, зробить емоції більш спокійними. Після напруженого трудового дня приймають контрастний душ і випивають чай із заспокійливими травами (материнка, меліса). Не варто забувати і про активний відпочинок на свіжому повітрі.

 • . 3

  Сильному перевтоми в даний час схильні діти. Перевтома у школярів викликано все збільшуються навчальними навантаженнями. Дитина стає млявою, швидко стомлюється, засинає вдень. Згодом може спостерігатися порушення пам’яті і поганий апетит. Велика роль у профілактиці захворювання тут належить батькам. Як тільки дитина пішла в школу, необхідно правильно організувати режим дня з чергуванням занять і відпочинку, виключити недоїдання і недосипання, урізноманітнити харчування і додати вітаміни. Симптоми перевтоми організму розвиваються і проявляються поступово.

 • . 4

  Спочатку відчувається незрозуміла втома, слабкість. Іноді початок захворювання супроводжується підвищеною температурою тіла, збільшенням лімфатичних вузлів, головним болем. Потім приєднуються м’язова слабкість, розлад сну вночі, денна сонливість. Згодом розвивається ускладненість мислення і ослаблення уваги. Сильна перевтома може призвести до більш серйозних захворювань — гіпертонія, цукровий діабет, гастрит і виразка шлунка. А ось ці захворювання вилікувати вже набагато складніше. Тому, для запобігання хронічної втоми необхідно приймати активні заходи, використовуючи весь потенціал організму — фізичний і емоційний!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :