Як накрахмалить постільну білизну?

як накрахмалить постільну білизну?

Вам знадобиться
 • Крохмаль
 • Вода
 • Синька
Інструкція
 • . 1

  Насамперед необхідно придбати крохмаль. Це може бути як картопляний, так і кукурудзяний. Купити його можна в будь-якому продуктовому магазині. Тепер необхідно визначитися з кількістю крохмалю. Це залежатиме від того, якою мірою буде накрахмаліваться. Якщо потрібно щоб білизна після накрохмалювання було м’яким, то на літр води буде достатньо взяти від половинки до цілої чайної ложки крохмалю.

 • . 2

  Якщо потрібно щоб білизна вийшло жорстким, то крохмалю знадобитися 2 столові ложки. При вирішенні проблеми як накрахмалить тканину, з крохмалю і води слід приготувати клейстер. Для цього крохмаль розводять спочатку невеликою кількістю прохолодної води. Після, розведену масу додають в киплячу воду потрошку, при цьому потрібно добре все перемішувати, щоб не було грудок, інакше це не дуже добре позначиться на якості накрохмалювання і залишиться після висихання на білизну.

 • . 3

  Після додавання крохмальної суміші в киплячу воду, потрібно прокип’ятити все протягом п’яти хвилин на повільному вогні. Після додають ще трохи прохолодної води. Можна також додати трохи синьки. Наступний крок як накрахмалить постільна білизна — це приміщення білизни в приготовлений розчин.

 • . 4

  Для того щоб білизна добре накрахмалить, його потрібно добре просочити клейстером, а також поки воно буде в ньому перебувати, його потрібно постійно перемішувати. Пролежавши деякий час в розчині крохмалю, білизна витягують, гарненько віджимають і вішають сушити. Поки воно буде сохнути, потрібно його періодично збризкувати водою. Таким чином, його можна буде потім легше розгладити.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :