Як накрахмалить стрічку?

як накрахмалить стрічку?

Вам знадобиться
 • Кукурудзяний крохмаль
 • Картопляний крохмаль
 • Вода
Інструкція
 • . 1

  Необхідно придбати кукурудзяний, або картопляний крохмаль, який зараз продається в кожному магазині. Тепер потрібно розрахувати скільки крохмалю знадобиться для того щоб накрахмалить стрічку. Тут все залежатиме від тканини, з якої зроблена стрічка. Якщо тканина легка, то потрібно взяти все, лише пів чайної ложки крохмалю, а можна трохи більше або трохи менше. Для щільної тканини знадобитися 1 — 1, 5 чайної ложки.

 • . 2

  Визначившись з кількістю крохмалю, потрібно взяти холодну воду і розчинити його в ній. Далі, вирішуючи проблему як накрахмалить тканину, слід закип’ятити ще трохи води, і додати її до маси, при цьому ретельно все перемішувати, щоб не утворювалися грудки. Перемішавши все ретельно, маса ставитися на вогонь і кип’ятити протягом 15 хвилин. Вийде рідина прозорого кольору схожа на клейстер.

 • . 3

  Якщо все-таки грудки в масі утворилися, то їх слід видалити через марлю, інакше стрічка вийти невдалою. При вирішенні завдання як накрахмалить стрічку, слід долити до готової масі ще трохи прохолодної води. Після усе ретельно збовтувати. Стрічку необхідно буде в першу чергу випрати, а потім прополоскати ретельно.

 • . 4

  Тільки після цього стрічка опускається в крохмальний розчин, в якому їй слід пробути хвилин 15. Щоб тканина просочувалася добре її потрібно періодично помішувати. Вийнявши стрічку з розчину, її потрібно віджати і повісити сушитися. Поки вона буде сохнути її варто періодично обприскати кілька разів водою, щоб надалі легше розгладити. Після того, як стрічка висохне її потрібно розгладити з використанням праски, а якщо є можливість, то за допомогою пари.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :