Як накрахмалить тканину?

як накрахмалить тканину?

Вам знадобиться
 • Крохмаль
 • Вода
 • Праска
Інструкція
 • . 1

  Потрібно придбати в магазині звичайний картопляний крохмаль. Замість картопляного можна застосувати кукурудзяний або пшеничний. Кількість крохмалю, яке необхідно використовувати для того щоб накрахмалить річ, буде залежати від типу тканини. Якщо тканина тонка, то буде потрібно від 6 — 9 грам крохмалю, який потрібно розвести в літрі води. Що ж до щільної тканини, то тут необхідно 10 — 12 грам. Чим більше щільності потрібно надати тканини, тим більше потрібно крохмалю.

 • . 2

  При вирішенні проблеми як накрахмалить тканину, слід правильно приготувати розчин. Спочатку крохмаль розводять у холодній воді, а потім додають гарячу воду. Перемішувати все потрібно таким чином, щоб в суміші не було грудок. Повинен в ідеалі вийти розчин, який буде тягучим і прозорого кольору. У тому випадку, якщо розчин, яким необхідно накрахмалить річ почне мутнеть, його потрібно буде прокип’ятити протягом п’яти хвилин.

 • . 3

  Одяг, яку потрібно накрахмалить, поміщається в розчин, де вона повинна полежати деякий час. Після, потрібно річ віджати і просушити. При вирішенні питання, як накрахмалить тканину, слід знати правила сушіння та прасування накрохмаленою речі. Поки одяг буде сохнути, її потрібно періодично збризкувати водою, щоб потім можна було легше пропрасувати.

 • . 4

  Перш ніж приступати до прасування накрохмаленою речі, слід дати виробу протягом декількох годин полежати. Після за допомогою праски потрібно ретельно розгладити тканину. Існують певні рекомендації з приводу кількість крохмалю, необхідного для тієї чи іншої одягу. Так, скатертини, сорочки та серветки вимагають столової ложки крохмалю на літр води. Для комірів і манжетів знадобитися вже дві столові ложки.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :