Як налагодити відносини після розлучення з колишнім чоловіком?

як налагодити відносини після розлучення з колишнім чоловіком?

Вам знадобиться
 • Чоловік
 • Розлучення
Інструкція
 • . 1

  Щоб забути колишнього чоловіка, обов’язково повністю обірвати всі контакти. якщо пов’язують спільні діти або які-небудь спільні справи — потрібно спробувати не спілкуватися хоча б рік після розлучення. Необхідно постаратися видалити всі контакти: з друзів в соціальних мережах, з icq, а так же номер з телефонної книжки. Такий фізичний розрив покладе початок психологічної дистанції.

 • . 2

  Потрібно постаратися не зациклюватися на цьому важкому і сумне подію. Як пережити зраду і розлучення? Постаратися жити полнойжізнью, займатися улюбленими справами або придумати собі нове хобі. Повноцінна суспільне життя чудово відволікає від особистих проблем і допомагає швидше позбавитися депресії. Чудово допомагає інший спосіб: змініть зовнішність. Зробіть нову стрижку, пофарбуйте волосся або купіть нову сукню. Ніщо так не піднімає настрій, як новий, сексуальний і привабливий образ.

 • . 3

  Якщо пройшло вже достатньо часу, пора задуматися, какналадіть відносини після розлучення. Постарайтеся забути все колишні образи іпосмотреть на колишнього чоловіка новим поглядом. Якщо пара вінчалася в церкві, сам собою виникає питання: як розвінчатися після розлучення. Це дуже серйозний крок, перед яким стоітнесколько раз подумати. Адже церква не схвалює розлучень. Якщо все-такірешеніе прийнято, треба виконати наступні вимоги.

 • . 4

  Спочатку надати в Єпархію, в якій відбувалося вінчання: паспорт кожного з подружжя, свідоцтво про вінчання, свідоцтво про розлучення і прохання. Після ізученіядокументов, священик з комісії проведе бесіду з кожною стороною, послушаетпріведенние аргументи і протягом тижня рішення буде винесено. Уважітельнойпрічіной для розвінчання смерть одного з подружжя або подружня невірність.

 • . 5

  Розлучення — це ж не тільки велике потрясіння для каждогоіз подружжя, а й важкий момент для дітей. У цьому випадку мама повинна знати, як допомогти дитині пережити розлучення. Ні в якому разі не можна огранічіватьобщенія дитини з батьком. Це буде ще одним стресом для нього. Постарайтесьокружіть дитину увагою і ласкою, що б він не відчував себе обділеним.

 • . 6

  Тисячі жінок одного разу в своєму житті пережили розлучення і знають, як забути чоловіка після розлучення. Тепер вони знову живуть яскравою, полноценнойжізнью. Спілкуйтеся, діліться своїми проблеми і переживаннями, що не нужнозамикаться в собі. Потрібно бути сильною і вірити, що все обов’язково вийде!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :