Як налаштувати гіроскоп?

як налаштувати гіроскоп?

Вам знадобиться
 • Вертоліт
 • Інструкція
 • Спритність
Інструкція
 • . 1

  Існують гіроскопи, в яких є два режими: нормальний і утримання хвостової балки. Є два варіанти, як налаштувати гіроскоп і встановити чутливість. Перший — регулятором, що знаходяться в корпусі гіроскопа, другий — за допомогою окремого каналу приймача. Він регулює чутливість дистанційно. Якщо в передавачі немає спеціальної програми, використовується інший вільний канал.

 • . 2

  На корпусі самого гіроскопа знаходиться світлодіод, який показує його стан. А також є перемикач, що змінює напрямок роботи залежно від його монтажу. Для правильного налаштування гіроскопа без розгойдування хвостової балки, треба переконатися, що: лопаті і головний ротор збалансовані, і вібрацією не заважають роботі гіроскопа в цілому; хвостовій ротор рухає поводок кроку легко і плавно, без тертя; карбонова тяга цього ж ротора не має вигинів.

 • . 3

  Керуючи повідцем кроку, передає руху від сервоприводу. Кульові наконечники у хвостовому повідку обертаються вільно; повний хід сервомотора в хвості викликає повний хід кроку ротора. У деяких гіроскопах налаштування кінцевих точок впливають на швидкість обертання; гіроскоп дожжен бути змонтований правильно. Інакше станеться аварія. Етикетка на ньому повинна бути збоку, але не внизу.

 • . 4

  Хвостовий ремінь повинен бути натягнутий слабо; корпус ротора в хвості закріплений так, щоб його можна було легко покриття; така функція як ревомікс, відключається; мікшера в хвості теж відключені. Слід перевірити правильність роботи сервомотора (хвостового). При переміщенні важеля вліво, важіль серво переміщається в напрямку носа вертольота.

 • . 5

  Далі перевіряється, чи працює гіроскоп в потрібному напрямку. Тобто функцію реверсу. Для безпеки слід зняти лопаті і від’єднати мотор. Встановлюється висока чутливість гіроскопа, 90%, але режим утримання хвостової балки не включати. Вертоліт встановлюється на гладку поверхню так, що видно сервопривід в хвості. Далі різко розвертається вліво ніс вертольота.

 • . 6

  Якщо все налаштовано правильно, то сервопривід здійснює коригуючий рух у бік хвоста. Якщо він розгортається навпаки, то слід переключити реверс в інше положення. Якщо серво не рухається, причина може бути в низькій чутливості гіроскопа або неправильний монтаж, наприклад етикеткою вниз. Якщо все працює правильно, можна приступити до тестування польоту.

 • . 7

  Встановлюється чутливість в передавачі до 50% в режимі утримання балки хвоста. Додається плавно газ. Якщо вертоліт різко обертається, це означає, гіроскоп працює неправильно. Слід змінити положення перемикача. Швидше за все, доведеться скоректувати обертання хвоста. Слід трімміровать передавач, до повної зупинки обертання хвоста. Далі налаштовується чутливість гіроскопа.

 • . 8

  Хвіст у польоті не повинен розгойдуватися. Для цього треба зменшити його чутливість. І навпаки. Таким чином, слід домогтися сталого ширяння. Наступним етапом відбувається налаштування гіроскопа в нормальному режимі. Його слід перемкнути і налаштувати чутливість. Все так само, як до цього, але хвіст треба трімміровать змінюючи довжину його тяги. Так при тріммірованіі вліво збільшується довжина тяги, а вправо — коротшає.

 • . 9

  Тестовий політ триває до правильного налаштування довжини тяги. Слід повторити тріммірованіе в режимі утримання хвостової балки, т. к. довжина тяги змінилася. Головне правило при налаштуванні гіроскопа в режимі heading hold, — тріммірованіе відбувається за допомогою передавача, а в нормальному робляться механічні настройки.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :