Як налаштувати освітлення у вітальні?

як налаштувати освітлення у вітальні ?

Вам знадобиться
 • Проводка
 • Кабель-канали
 • Дюбеля
Інструкція
 • . 1

  Не одна вітальня не може обійтися без яскравого освітлення і вимагає індивідуального підходу, завдяки якому кімната наповниться світлом. Але для того, щоб створити чудово освітлений інтер’єр, належить виконати правильну установку освітлювальних приладів. Тому і піде розмова про те, як налаштувати освітлення. Насамперед потрібно виконати заміри відстані і придбати провід необхідної довжини. Після чого слід вирахувати необхідну кількість кабель-каналів і виконати закупівлю. Вони потрібні для того, щоб заховати всю проводку. Кабель-канал є засобом захисту самої проводки і оберігає її від зламів. Всі ці дії вказують на те, як зробити освітлення. придбаний кабель-канал пускається по периметру стін і ховається під гіпсокартон.

 • . 2

  Все стельові дроти ховаються під натяжною стелею. Встановлені кабель-канали кріпляться дюбелями, в які вставляються дроти і закриваються кришкою. На передбачуваному місці світильника слід звісити запас проводів, які надалі з’єднаються зі світильником. Сама проводка може мати мідну або алюмінієву прожилку і буде простягатися по всьому периметру. Далі слід розглянути лампи, які будуть наповнювати натяжна стеля. Зазвичай ними служать точкові світильники з товстим склом. Товщина скла спочатку продуманна, для запобігання сильного нагрівання натяжної стелі. Нагрівання дають галогенові лампи, які встановлюються в сам світильник. Природно, що існують і інші лампи не дають сильного нагрівання і до них відносяться світлодіодні ліхтарі.

 • . 3

  Розглядаючи питання, як розрахувати освітлення, слід враховувати лампи. Тому що галогенові лампи дають світла набагато більше, ніж світлодіодні. Повністю розглядаючи тему, що вказує на освітлення у вітальні, потрібно розуміти, що точкові світильники є лише частковим освітленням. Що стосується наповнення світлом вей кімнати, то слід віддати належне тільки люстрам мають кілька патронів для вкручування ламп. Це були основні правила, що вказують на те, як вибрати освітлення.

 • . 4

  Кожна людина прагне до створення затишку і намагається створити красиву поверхню стелі з трьох-ярусної поверхнею, яка буде розміщувати в собі ряд точкових світильників. Вони розташовуються по всьому периметру і світять в горизонтальному напрямку, тим самим створюючи світиться поверхню стелі. При цьому вітальня наповнюється півмороком мають різні кольори. Наприклад, один ярус має синій колір. Другий ярус світиться червоним кольором, а третій ярус має зелений колір. Таке освітлення додає красу будь-якому приміщенню. Розглядаючи вітальню з таким освітленням, можна сміливо сказати, що багато громадян мріють про такий дизайні з таким наповнення світла.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :