Як налаштувати піаніно самостійно легко і невимушено?

як налаштувати піаніно самостійно легко і невимушено?

Вам знадобиться
 • Налаштування піаніно
 • Гра на онлайн піаніно
 • Перевести піаніно
 • Зіграти на піаніно
 • Продати піаніно
Інструкція
 • . 1

  До налаштуванні інструменту необхідно підготуватися. У музичному магазині необхідно придбати набір для налаштування або настроювальний ключ. Ні в якому разі не можна користуватися пассатижами або іншими підручними засобами. Піднімаємо кришку інструменту-під нею знаходиться панель, яку потрібно зняти, щоб отримати доступ до струн і механічної складової самого піаніно. Потім, для того щоб пробратися до молоточком, кілків, струнах потрібно відкрити кришку над клавіатурою. З колками потрібно обходитися дуже обережно. На ці, так звані колки надаватися наш настроювальний ключ, надівається так, щоб кілочок дуже міцно утримувався. Потім дуже акуратно крутимо кілочок. Робота вимагає максимального зосередження.

 • . 2

  Приходять думки, а чи не краще замість того щоб налаштовувати інструмент, дізнатися як грати на онлайн піаніно. Правда гра на онлайн інструментах дуже сильно відрізняється від гри на реальних інструментах, тому, хто тільки починає грати, напевно, все одно, а піаністу зі стажем буде непросто замість клавіш користуватися мишкою. При налаштуванні піаніно потрібно діяти максимально обережно. Якщо підійти до цього процесу недбало, то струни можуть обірватися, колки ослабнуть, можливі й інші ушкодження і тоді доведеться міняти струни, кілки, розбиратися з механікою. Інструмент доведеться везти в ремонт.

 • . 3

  Необхідно буде турбуватися тим, як перевезти піаніно. Як же знайти струну, яка фальшивить? Потрібно, наприклад, натиснути на клавішу, що відповідає за ноту ре. Так як доступ до механізму відкритий видно буде, як молоточок б’є по трьох струнах. Ось тут і стане в нагоді слух-треба почути звук струни, яка і видає неправильне звучання ноти. Налаштовуються ці три струни по черзі. Щоб не було чутно дві інші їх заглушають-використовують гумові трикутники. Ну або можна дуже обережно, потихеньку стукати по перевіреній струні так, щоб не зачепити інші.

 • . 4

  Налаштовувати піаніно можна за допомогою комп’ютерних програм. Використовуються так звані програми-тюнери. Можливо для того, щоб навчиться користуватися цими програмами, доведеться почитати матеріали на тему як зіграти на віртуальному піаніно, як за допомогою тюнера налаштувати інструмент, вміти трохи працювати з комп’ютером. Правда професійні музиканти кажуть, що настройка по тюнеру-чорнова, тобто не дуже точна. Але для недорогих інструментів вона цілком підійде. Якщо налаштовувати піаніно самому, то після того, як знайшлася фальшива струна, необхідно знайти кілочок, до якого належить ця струна. Він знаходиться вгорі інструменту і його потрібно буде правильно повернути ключем. Спочатку за годинниковою стрілкою, послухати звучання. Якщо звучання стало гірше-повернути ключ проти годинникової стрілки. Ось так доводиться крутити ключ до тих пір, поки піаніно не зазвучить чисто.

 • . 5

  Можливий варіант, що піаніно дуже складно налаштувати, тоді може бути потрібно буде подумати про те, як продати піаніно. Так що можна сказати про налаштування піаніно в домашніх умовах? Це досить тривалий і трудомісткий процес, але разом з тим, для, по-справжньому зацікавленої людини, це дуже цікаво і варто того, щоб спробувати. Нічого такого супер-складного в цьому немає. Крім того не завжди можна знайти настройщика-професіонала в потрібний момент. Та й ніколи не буває зайвим придбати нові знання.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :