Як налаштувати швидкості на гірському велосипеді?

як налаштувати швидкості на гірському велосипеді?

Вам знадобиться
 • Гірський велосипед
 • Плоскогубці
 • Уважність
 • Терпіння
Інструкція
 • . 1

  Через натягу і ослаблення рухає перемикачі швидкостей троса відбувається перемикання з однієї швидкості на іншу. Даний механізм не складний і кожен зможе в ньому розібратися. Налаштування швидкості завжди починається з заднього перемикача. Винятки становлять ті випадки, коли регулювання необхідна для одного перемикача.

 • . 2

  Спочатку необхідно переконатися в тому, що перемикач не зламався і не погнутий. Потім можна приступати як вивченню того як налаштувати швидкість на гірському велосипеді. Натягувач ланцюга повинен бути паралельний зіркам касети. Якщо він знаходиться в іншому положенні, значить, його необхідно випрямити. Зробити це не складно. Необхідно лише потягнути перемикач. Далі можна приступати до регулювання швидкостей. Для початку потрібно вибрати найбільшу швидкість. Ланцюг при ній повинна знаходитися на маленькій зірочці. Далі потрібно покрутити гвинт High таким чином, щоб менша зірочка показувала нам рівень ролика перемикача.

 • . 3

  Потім потрібно вибрати маленьку швидкість. Ланцюг буде на найбільшій зірочці. Для цієї швидкості потрібно крутити другий гвинт, з маркуванням Low поки ролик не стане на одному рівні з великою зіркою. Далі необхідно натягнути трос. Потрібно переконатися в тому, що трос ліг точно в канавку і затягнути болт з хорошою натяжкою. У цей момент важливо бути впевненим, що це відбувається на максимальній швидкості на гірському велосипеді.

 • . 4

  Якщо під час набору швидкості на велосипеді високі передачі погано включаються, це означає, що потрібно послабити натяг троса. Якщо швидкість повільно знижується, то тросик необхідно натягнути. Велосипеди дорожчого класу володіють такими регуляторами на табло, де відображається швидкість. З його допомогою можна прямо на манжетці під час їзди відрегулювати натяг троса.

 • . 5

  На завершення необхідно ланцюг поставити на маленьку зірку спереду і на найбільшу зірку ззаду і прокрутити назад педалі. Потрібно домогтися того, щоб верхній ролик був максимально близько до зірки. За допомогою такої перевірки швидкості будуть перемикатися дуже плавно.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :