Як налаштувати телефон через комп’ютер?

як налаштувати телефон через комп'ютер ?

Вам знадобиться
 • Мобільний телефон
 • Комп’ютер
Інструкція
 • . 1

  Персональні комп’ютери та мобільні телефони міцно увійшли в наше життя. Без них вже складно уявити день будь-якого міського людини. При цьому, комп’ютери та телефони, з кожним роком все більше вдосконалюються. А при їх з’єднанні, можливості набагато розширюються. Як підключити телефон до комп’ютера знає, напевно, будь-який користувач цих пристроїв. Але далеко не кожен знає про те, які саме можливості дає таке підключення.

 • . 2

  Окрім обміну файлами та іншими даними між телефоном і комп’ютером, з’єднання цих пристроїв дає і безліч інших можливостей. Наприклад, використовуючи таке з’єднання можна налаштувати телефон.

 • . 3

  Для того щоб здійснити через комп’ютер настройку телефону, як уже говорилося вище, необхідно здійснити підключення цих пристроїв один до одного. Найбільш зручним підключенням є підключення по Bluetooth з’єднанню. Для цього потрібно включити в настройках мобільного телефону функцію Bluetooth. Потім, на комп’ютері провести ту ж процедуру включення даної функції. Після того як пристрої виявлять один одного і відбудеться їх підключення, можна здійснювати таку процедуру як налаштування телефону через комп’ютер.

 • . 4

  На комп’ютері в папці «Мій комп’ютер» з’являться додаткові папки, що позначають телефон і його карту пам’яті. У папці, що відноситься до власної пам’яті мобільного телефону, будуть ті ж самі розділи, що і в самому телефоні. Особливістю налаштування телефону через персональний комп’ютер є те, що всі внесені зміни не потрібно підтверджувати натисканням кнопки ОК.

 • . 5

  Після завершення роботи з налаштування телефону, необхідно на обох пристроях відключити функцію Bluetooth. Після відключення можна буде використовувати мобільний телефон зі знову встановленими настройками.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :