Як налаштувати відправку смс на телефоні?

як налаштувати відправку смс на телефоні?

Вам знадобиться
 • Мобільний телефон
 • Гроші
Інструкція
 • . 1

  «Будь-яка досить розвинена технологія відрізнити від магії», — так звучить один із законів Артура Кларка, сформульований в 1973 році. Сьогодні нові технології вже не здаються нам чимось незвичайним, адже ми користуємося ними щодня. Згідно зі статистикою, 40% власників мобільних пристроїв спілкуються за допомогою смс-повідомлень. Як налаштувати відправку смс з мобільного телефону? Простіше, ніж ви думаєте.

 • . 2

  У першу чергу увімкніть телефон. Увійдіть в меню, натиснувши клавішу, що знаходиться під словом «Меню» на екрані телефону. Якщо ви користуєтеся смартфоном, просто натисніть на потрібну іконку на дисплеї. У списку виберіть «Повідомлення», а в наступному вікні — команду «Нове повідомлення» або «Створити повідомлення». Перші приготування завершені. Тепер ви частково знаєте, як налаштувати відправку ммс і смс зі свого пристрою. Але це ще не все.

 • . 3

  Наберіть текст свого повідомлення, натискаючи на відповідні клавіші. Потім вам потрібно відправити ваше послання. Для цього натисніть «Передати» або «Відправити» (зазвичай цей напис знаходиться в центрі екрану знизу). Вам запропонують набрати номер вручну або знайти потрібний у списку контактів. Виберіть бажану опцію, знову натисніть «Передати», і вуаля — повідомлення надіслано.

 • . 4

  Ви вмієте відправляти смс. Але раптом ваш телефон починає сам слати повідомлення на незрозумілий номер. Як відключити відправку таких смс? Для цього потрібно зробити один простий крок: знайдіть телефонний номер свого стільникового оператора і зверніться до нього з вашою проханням. Відправка смс буде відключена. Швидше за все, ви стали жертвою шахраїв, які хочуть нажитися на вас, так що не зволікайте з відміною функції.

 • . 5

  Здавалося б, проблеми вирішені. Але насправді не все так просто. Уявіть, що, вибираючи адресата повідомлення, ви випадково промахнулися на один пункт і машинально натиснули «Відправити». Ви починаєте міркувати, як скасувати відправку повідомлення. Відповідь проста: ніяк. Прислів’я «слово не горобець» в даному випадку працює на всі 100 відсотків. Просто вибачитеся перед людиною і повторно відправте смс потрібного адресата.

 • . 6

  Перше смс-повідомлення було створено 25 грудень 1992 року британцем Нейлом Папуорт і наголошувала: «Merry Christmas!» («Веселого Різдва!»). Тепер і ви здатні відправити рідним привітання зі святом і знаєте, як заборонити відправку смс, якщо вони небажані.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :