Як налаштуватися на голодування?

як налаштуватися на голодування?

Вам знадобиться
 • Психологічний настрій
 • Спеціальна література
 • Мета
 • Консультації психолога
Інструкція
 • . 1

  Щоб голодування не викликало стрес, занепад життєвих сил і настрою ви повинні налаштуватися психологічно. Для цього вам необхідно визначити свою мету, а саме уточнити собі, для чого вам це треба. Це може бути невдоволення своєю фігурою, проблеми зі здоров’ям, претензії коханої людини або комплекси перед колегами. Чесно відповівши собі на ці питання, визначте, чи варта ця мета, зусиль які вам належить перенести.

 • . 2

  Якщо ви вирішили що, варто, то нехай ваша мета стане гаслом кожного дня. Як налаштуватися на голодування? Хороший ефект морального настрою на голодування дає прочитання спеціальної літератури, де описаний досвід людей неодноразово пройшли цей шлях. Так само не мало важлива підтримка досвідчених у цьому питанні людей. Це може бути чоловік або подруга, а може просто колега-однодумець.

 • . 3

  Усвідомлюючи заради чого, ви відмовляйтеся від їжі, ви забезпечуєте собі успіх в легкому проходженні цього шляху. Прикладом може послужити факт, що 80% захворювань можна уникнути за допомогою голодування. Як тільки в вашу голову прийдуть негативні думки, а так само жалість до себе і роздуми про їжу відразу ж припинив їх, так буде легше не зірватися і витримати голод до наміченого терміну.

 • . 4

  Для відволікання від цих думок займіть себе, чому ні будь, роботою прочитанням книг, прогулянкою по лісу, займіться спортом або просто сходіть в душ. У будь-якій справі, так само як і в голодуванні, потрібно шукати позитивні моменти, сприймайте цей процес як шлях до здоров’я і стрункості. Для того щоб точно знати, як налаштувати себе на голодування, прочитайте книгу Г. П. Малахова «Голодування», вона та інформацією вас наситить, і настрій моральний дасть.

 • . 5

  Можна завести власний щоденник, в якому ви будете щодня фіксувати свої дані (вага, об’єм грудей, талії, стегон) і самопочуття. Так само можна в щоденнику описати плюси струнких людей і мінуси товстих. Ці записи будуть підтримувати вас у важкі моменти голодування. Дуже важливо знаходити позитивні і приємні моменти в процесі голодування.

 • . 6

  Це може бути відвідування SPA-процедур, сауни, лазні, масажу — все це з лишком окупить негативні моменти голодування, коли ви відмовляєте собі в їжі. І принесе комфортні відчуття, які допоможуть зняти нервове і фізичне напруження. Ну і, нарешті, консультації психолога, який може провести з вами тренінг і навчити спеціальним установкам, що допомагає досягти своєї мети.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :