Як наливати пиво з кеги: практичні рекомендації

як наливати пиво з кеги : практичні рекомендації

Вам знадобиться
 • Лід
 • Замок
 • Вода
 • Навик і вправність
Інструкція
 • . 1

  Охолодження пива найкраще робити за допомогою колотого льоду. Помістивши кеги в спеціальні контейнери, заповнені льодом, домагаються оптимального режиму охолодження, який, на думку професіоналів, не менш важливий, ніж температура, що вийшла в результаті. У середньому температура пива, готового до розливу, повинна бути близько 6 градусів вище нуля. При такій температурі пиво набуває найкращі смакові якості. Вирішення питання «як наливати пиво з кеги» в цьому випадку буде легким. Піноутворення охолодженого напою значно менше, ніж теплого. Залежно від сорту напою, оптимальна температура може варіюватися. Мінімальний час охолодження напою льодом — 1:00, а оптимальне — 4 — 5 годин. Чому може пінитися охолоджене пиво при розливі? У більшості випадків це відбувається тому, що напій проходить через кран, що має температуру вище, ніж у охолодженого напою. Першим пунктом у відповіді на питання «як відкрити пиво на розлив» досвідчені бармени вказують необхідність охолодження крана, обкладаючи його колотим льодом. Відсутність температурного перепаду скоротить піноутворення.

 • . 2

  Відкриття кеги вимагає певних навичок. Звичайно, проробивши таку операцію багато разів, бармен виконуватиме її автоматично. Новачкам же рекомендується, одягаючи на горлечко ємності замок, ретельно перевіряти щільність його прилягання і надійність фіксації. Лише після цього можна натискати на ручку. При виконанні всіх умов відкриття відбувається легко і швидко. Бармени, знаючі, як продавати розливне пиво, проробляють подібні операції автоматично, швидко і точно встановлюючи замок в потрібне положення. Якщо ж досвіду у продавця не достатньо, правильна установка зажадає часу, однак дозволить скоротити піноутворення і уникнути невиправданої перевитрати напою. Сила, з якою слід натискати на ручку, повинна бути помірною. Поступове відкриття крана не дасть чистої струменя, навпаки, збільшить кількість піни. У випадку можна орієнтуватися на те, що наповнення однієї склянки має займати 10 — 15 секунд. Така швидкість дає акуратний потік і належну кількість піни у склянці.

 • . 3

  Покупець не повинен терміново шукати відповідь на питання «як позбутися запаху пива» через те, що переповнені келихи розхлюпувати. Ополіскування келихів водою ще один секрет, яким користуються досвідчені продавці. Справа в тому, що навіть мікроскопічні подряпини на склі можуть стати причиною появи зайвої піни. Цьому явищу є логічне пояснення з точки зору фізики, однак, відвідувачів цікавить не пояснення, а відсутність піни. Ополіскування чистою водою «затягує» нерівності, покриваючи їх плівкою. Таким чином, рухаючись по гладкій поверхні, потік пива не спінюється на нерівностях, даючи можливість бармену отримати акуратно налитий келих. Очевидно, що для того щоб продаж пінного напою йшла успішно, недостатньо з’ясувати, як отримати ліцензію на пиво, і оформити необхідні документи, продавцю потрібні досвід і навички.

 • . 4

  Навіть у найдосвідченіших барменів перший літр пива надмірно піниться. Не слід наливати перші стакани до країв. Для того, щоб уникнути перевитрати напою, необхідності постійно очищати поверхню барної стійки від розлитого пива і при цьому не витрачати час на очікування, поки відстоїться піна, вдаються до ще однієї хитрості. Перші келихи наливають частково і відставляють на час в сторону. Коли перша пенообразующая порція пива закінчиться, можна здійснювати розлив у нормальному режимі. Долити перші келихи можна пізніше, коли піна відстоїться. Маленькі секрети, що допомагають оптимізувати процес, є у кожній професії. Навчаючись у досвідчених продавців, можна навчитися багатьом секретам, які дозволять новачку швидше стати справжнім барменом, отримуючи задоволення від своєї роботи.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :