Як намалювати черепашку з перлиною: урок живопису

як намалювати черепашку з перлиною : урок живопису

Вам знадобиться
 • Папір
 • Кисть
Інструкція
 • . 1

  Всі люди хоча б раз зіткнулися з красою підводного світу. Хтось погортав книжки про її багатство, а кому-то вдалося помилуватися нею власні очі. Якщо хтось хоче створити шматочок цього світу у себе в кімнаті, то можна її створити своїми руками, намалювавши їх. Такий урок живопису буде до душі кожному. З мешканців морської глибинки можна вибрати, наприклад, черепашку, і дізнатися, як намалювати черепашку з перлиною за допомогою аркуша паперу, олівця, акварельних фарб, гуаші, малюнка з черепашкою, кисті і поролоновою губки.

 • . 2

  Як об’єктів для живопису можуть послужити все те, що приваблює погляд людини. Адже головним основоположним елементом у цій творчій діяльності є фантазія. Перші уроки малювання можна почати з примітивних будинків і потічків, а коли будуть зрозумілі головні принципи малювання, і буде певний досвід у цій справі, можна поставити перед собою більш серйозні цілі. Зображення з морським вмістом особливо улюблені як з боку юних, так і зрілих художників. Як використовувати черепашки з перлинами або без них в картинах для додання більш оригінального вигляду, в цілому, є місцем для розкриття фантазії самого автора. За допомогою їх різноманітності і кольорової палітри картини будуть виглядати більш жваво і красиво.

 • . 3

  Продовживши урок малювання, де головною героїнею є черепашка з перлиною, слід коротко описати процес того, як намалювати черепашку за допомогою вищезазначених елементів. Спочатку, нижню і верхню частини паперу потрібно покрити різнокольоровими фарбами (можна губкою), щоб імітувати дно моря і морські хвилі. Потім, слід намалювати саму черепашку дуже тонким олівцем. А потім і розфарбувати її гуашшю. У самому кінці тільки слід намалювати білі перлини всередині мушлі. Після того, як робота завершена, її треба поставити в затишне місце, щоб вона висохла.

 • . 4

  Як можна було вже помітити, отримане задоволення від намальованої черепашки з перлиною може бути такою ж сильною, як і при вигляді справжньої морської мушлі. Але ось, не всі знають, що черепашка може вийти і на. . . голові. Як зробити черепашку своїми руками, використавши як» матеріалу» власні волосся? Якщо є бажання здивувати друзів своєю незвичайною зачіскою, то можна піти в салон краси і попросити перукаря створити таку собі черепашку. Після першого візиту, можна переконатися, що зробити черепашку своїм руками не скласти ніякої праці.

 • . 5

  Маючи під рукою папір, ножиці, лінійку і олівець, близько справжніх, саморобних і намальованих черепашок можна додати ще одну її різновид. Як зробити черепашку з паперу, щоб не витратити багато часу на це? Слідуючи інструкції, яку можна швидко знайти в інтернеті, можна отримати паперову мушлю. У першу чергу, треба вирізати ескіз квадратної форми, після скласти його навпіл і розрізати по вигину. Після цієї заготовки, в покрокової послідовності домогтися остаточного результату буде нескладно.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :