Як намалювати дельфіна олівцем поетапно?

як намалювати дельфіна олівцем поетапно ?

Вам знадобиться
 • Простий олівець
 • Папір
 • Ластик
 • Фарби
 • Пензлики
Інструкція
 • . 1

  Серед міфів Стародавньої Греції є легенда про те, що якісь пірати якось мало не продали в рабство одного гарного хлопчика, що плив у них на кораблі. Не знали вони, що цей хлопець — переодягнений бог Діоніс. Який, розгнівавшись, перетворив невдалих работорговців в дельфінів. Нібито з тих пір і тримаються ці морські тварини ближче до людини, так як самі були людьми. . .

 • . 2

  Дельфінів неможливо не любити. Вони дуже розумні: за останніми науковими даними, звивин у мозку у них удвічі більше, ніж у людини, а також вони вміють спілкуватися між собою (якоюсь подобою мови), їм притаманні емоційне співчуття і соціальна свідомість (завдяки якому вони і рятують потопаючих людей) . А вже їх вміння володіти своїм тілом, їх рухи змушують спостерігати за ними, забувши про час. Ці тварини так і просяться на картину. . . Як намалювати дельфіна? Ось один з найпростіших способів, який годиться навіть для початківців художників.

 • . 3

  Спочатку малюнок робиться простим олівцем. На аркуші паперу з правого боку (але не на самому краю) зобразити коло — це буде голова. Ліворуч від круга накреслити якусь подобу злегка зігнутої моркви так, щоб «хвостик» був з протилежного від кола сторони. Це тулуб дельфіна. Тепер у верхній його частині приблизно посередині потрібно домалювати спинний плавник — у вигляді трохи вигнутого трикутника. Також між цим плавцем і головою (ближче до останньої) можна намітити дихальний отвір — якщо ракурс дозволяє.

 • . 4

  Залишилося додати кілька інших деталей. Намалювати щелепа — у вигляді двох сильно витягнутих у ширину букв «с». При бажанні, можна намітити на ній кордони між зовнішньою та внутрішньою частиною (ротом) і домалювати ряд дрібних зубів — у дельфінів вони розташовані на самому краю ротової порожнини, по всій її довжині. Намалювати тварині невеликий, злегка витягнутий очей і повіки. Намітити хвіст — у вигляді двох вигнутих римських цифр «V». Додати два черевних плавця. Вони розташовані внизу живота ближче до голови і зображуються майже аналогічно тому, як малювали щелепу. Тепер залишається тільки одне — провести уздовж дельфінячого тіла розділову лінію, ближче до низу живота.

 • . 5

  Як бути з зображенням далі — справа смаку та авторської задумки. Можна заштрихувати його м’яким простим олівцем, за допомогою світлотіней надаючи малюнку обсяг. Або розфарбувати фарбами (аквареллю, гуашшю), кольоровими олівцями, фломастерами або крейдою. Розфарбовуючи, потрібно не забувати про одну особливість дельфінів — спеціальної маскування. Як і у багатьох інших морських тварин і риб, спина у них темна, а живіт — світлий, майже білий. Це дає їм можливість фактично зливатися з кольором води — як при вигляді зверху, так і при погляді знизу.

 • . 6

  Малюнок з дельфіном може хоч трохи підняти настрій. Адже нагадає про останній відпочинок на морі. Або навіть згадається зустріч з цими добродушними тваринами в їх рідній стихії. . .

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :