Як намалювати перо павича олівцем?

як намалювати перо павича олівцем ?

Вам знадобиться
 • Бісер
 • Олівець
Інструкція
 • . 1

  Павич володіє незвичайною величною красою. Не дивно, що в Індії його вважають священним, до того ж він ще й є національним символом Індії. І, якщо в Індії павичі спокійно ходять по місту, у нас їх можна зустріти, хіба що, в зоопарку. Часом годинами можна чекати поки він, нарешті, зволить розкрити свій чудовий хвіст. Ще кажуть, що перо павича приваблює фінансову удачу. Оскільки поблизу немає справжнього павичевого пера, створимо його своїми руками, бути може, і правда, нас чекає удача! Найпростіший спосіб для створення павичевого пера — намалювати. Дотримуйтесь покрокової інструкції — як намалювати перо павича: 1. Подумки розділимо аркуш паперу на три частини. У верхній частині, яка становить 1 / 3, намалюємо витягнутий вертикальний овал. 2. Від середини нижньої лінії овалу проводимо пряму лінію вниз. Паралельно з проведеною лінією знизу вгору по її обидва боки проводимо ще по одній лінії, таким чином, щоб вони розходилися біля початку овалу. 3. Усередині овалу малюємо ще два овалу, а з боків вертикальної лінії стебла оформляємо ворсинки (важливо дотримуватися симетричність ворсинок). 4. Приступаємо до дрібної штриховке ворсинок пера. Думаю, як розфарбувати павича, інструкція не потрібна, пофантазіруете самі! Рекомендується використовувати у верхній частині овалу колірну палітру з бірюзового, зеленого, червоного, синього та помаранчевого кольорів. Для того, щоб надати легкості, кінчики ворсинок пера прокрасьте жовтим кольором. Ворсинки пера можна зробити кольори хакі або смарагдовим.

 • . 2

  Хочете цілого павича, а не його перо? Найкрасивіший павич виходить з паперових модулів. Для цього доведеться заготовити величезну кількість деталей. Інформацію про те, як робити павича з модулів, можна знайти на сторінках інтернет-сайтів. Збирати з модулів павича — дуже захоплююче заняття, яким можна захопити і дітей і дорослих. Чи знаєте ви, щоб зробити павича з паперових модулів вам буде потрібно приблизно 700 паперових трикутних модулів! Так що, рекомендую запастися терпінням. Інструкцію створення модулів можна подивитися на сайті, де йде опис того, як робити павича орігамі.

 • . 3

  Існує ще один цікавий спосіб того, як зробити павича. Для цієї мети можна використовувати бісер. Щоб павич з бісеру вийшов об’ємний, на початку варто зробити для нього заготовку — металевий каркас. У конструкції каркаса використовуйте гнучку середньої товщини дріт, на яку легко можна було б надіти бісеринки. Відеоматеріал Інтернету надає докладні інформації того, як сплести павича з бісеру. Якщо слідувати рекомендаціям, з самих різних матеріалів, можна зробити оригінального і красивого павича, який буде прикрашати інтер’єр вашої або дитячої кімнати і довгий час радувати ваших близьких. І, можливо, індійські мудреці мають рацію, павич і його чудові пір’я принесуть у ваш будинок удачу.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :