Як намалювати ракету фарбами: уроки для дітей

як намалювати ракету фарбами: уроки для дітей

Вам знадобиться
 • Чистий аркуш
 • Фарби
 • Пензлики
 • Фантазія
Інструкція
 • . 1

  Хороші батьки проводять дуже багато часу зі своєю дитиною, займаються його розвагою і розвитком. Одним з найбільш відомих способів поєднати приємне з корисним є малювання. Діти, особливо хлопчики, дуже люблять малювати космос і все що з ним пов’язано. Намалювати великий космічний корабель зможе не кожен дорослий, а, ось, як намалювати ракету знають усі. Залишилося тільки пояснити це дитині.

 • . 2

  Маленьким дітям тримати пензлик в руках набагато зручніше, ніж олівець, та й малюють фарби набагато яскравіше, тому, можливо, починати потрібно саме з них. Для початку слід подивитися на чистий аркуш і визначитися, що і де на ньому буде намальовано, пофантазувати, запропонувати пофантазувати дитині. Після цього необхідно вибрати основний колір майбутньої ракети. Вибір повинен робити саме дитина, не потрібно йому заважати і поправляти, навіть якщо його вибір здається дивним. Це малюнок дитини і дорослий тут тільки помічник, а не перевіряючий. Слід пояснити дитині як намалювати ракету поетапно, точніше потрібно пояснити, що намалювати її набагато легше, ніж йому здається.

 • . 3

  Малювати ракету слід починати з прямокутника. Необхідно пояснити дитині, що це основний відсік для космонавтів, де вони проводять весь свій час, тому він повинен бути достатньо великим, щоб там все помістилося для життя і все необхідне обладнання. Якщо дитина буде розуміти, що і для чого він малює, то це допоможе уникнути помилок, в тому числі і з розмірами картинки. Для того, щоб космонавти могли дивитися на зірки, у ракети обов’язково повинні бути ілюмінатори, їх можна намалювати у вигляді гуртків.

 • . 4

  Після того, як основний відсік готовий, необхідно намалювати «ніс» ракети. Він малюється у вигляді трикутника і може бути іншого кольору. Внизу ракети, зліва і справа, потрібно намалювати два трикутнички, майбутні турбіни. Дитина з радістю сам придумає форму вогню, який виривається з турбін і допомагає ракеті летіти швидше. Далі ракету треба розфарбувати, можливо підписати, додати якісь додаткові елементи, наприклад, намалювати космонавтів у ілюмінаторі.

 • . 5

  Багато дітей хочуть знати, як намалювати ракету в космосі. Якщо намалювати ракету під кутом до країв листа, то вийти, що вона летить. Космос можна малювати яким завгодно кольором, тут головне визначитися з його вмістом. Найкраще запропонувати дитині самій придумати, що буде в космосі навколо ракети, наприклад, зірки, планети, інші космічні кораблі або навіть інопланетяни. Діти завжди з полюванням відгукуються на подібні пропозиції.

 • . 6

  Перед тим як намалювати ракету олівцем або фарбами разом зі своєю дитиною, потрібно згадати себе в його віці. Не потрібно домагатися від дитини ідеального виконання малюнка. Завдання батьків допомогти дитині повірити в свої сили, допомогти виправити або замаскувати всі помилки і помарки, а ніяк не засуджувати за ляпи і неточності, так як це може відбити у дитини бажання малювати в принципі.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :