Як намалювати ракету поетапно на ватмані?

як намалювати ракету поетапно на ватмані?

Вам знадобиться
 • Ватман
 • Олівець
 • Фарби
Інструкція
 • . 1

  Малювання — дуже захоплююче заняття як для дітей, так і для дорослих. Техніка малювання не дуже складне, однак вимагає засвоєння дрібних нюансів і прийомів, які допомагають поетапно зобразити щось складне на аркуші. Наприклад, потрібно пояснити дитині або зрозуміти самому, як намалювати ракету поетапно. Це зовсім неважко. Для цього знадобиться ватман, олівець і фарби. Спочатку потрібно взяти аркуш ватману, на якому можна вже робити перші начерки ракети в космосі. Краще використовувати простий олівець, який легко стирається і коригується за допомогою гумки. Щоб зрозуміти, як намалювати ракету в космосі, потрібно представити її в летить стані. Якщо ракета стоїть на Землі, то стояти вона повинна у вертикальному положенні, а якщо вона летить в космосі, то малювати її слід під нахилом.

 • . 2

  Першим кроком буде корпус ракети. Для цього, малюється ковпак або так званий конус, кінець його загострюється. Далі, необхідно розмежувати лініями кабіну і домалювати ілюмінатор. В якості ілюмінатора, буде маленьке кругленьке вікно, що знаходиться ближче до верху корпусу. Наступним кроком буде те, що потрібно домалювати, так звані, «ноги» ракети. Для цього малюються три конуса, два з яких домальовують з двох сторін з боків корпусу, а один — у центральній частині. Зайві лінії, повинні бути обов’язково стерті гумкою. Розібратися в тому, як намалювати ракету олівцем, дуже просто, тим більше, олівець легко можна стерти, якщо щось іде зовсім не так, як потрібно. По закінченню виконання начерків, потрібно уважно подивитися, чи все правильно.

 • . 3

  Після того, як є впевненість, що все вийшло правильно, можна зробити обриси ракети більш точними і обвести чорним жирним кольором. Ракета, яка намальована на ватмані, літає в космосі. Отже, це потрібно зобразити. Ракету слід прикрасити різними кольорами. У цьому, можна проявляти фантазію настільки, наскільки це можливо. Коли оздоблена ракета, важливо намалювати небо, а точніше космос, в якому знаходиться ракета. Його прикрасити краще в синій колір з темним відтінком. Це буде фоном. Намалювавши різні зірки і планети, створюється враження, що ракета дійсно літає в космосі.

 • . 4

  Є ще одна порада, як намалювати ракету, який може ще полегшити сам процес. Виглядати вона буде не так об’ємно, але малювати її буде легше. Корпус може бути не конусним, а звичайним овалом. До овалу потрібно намалювати схематичні ніжки. Далі, малюються рівні лінії ніг, а зайве стирається. Далі, за тією ж схемою, малюється ілюмінатор і розфарбовується вся ракета. Поспішати в цій справі не варто, тому, як вийти повинна акуратна і красива ракета. У момент малювання її краще представляти в своїй голові, можливо тоді виникне ідея, що ще їй додати для кращого ефекту. Розфарбовувати ракету, якщо вона намальована на ватмані, краще фарбами, вони додають малюнку яскравість. Палітру вибирати можна абсолютно різну.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :