Як намалювати ракету в космосі: урок малювання

як намалювати ракету в космосі : урок малювання

Вам знадобиться
 • Перші штрихи ракети і планет
 • Малюнок ракети олівцем
 • Малюнок планет олівцем
 • Фарби, олівці, фломастери — на вибір
Інструкція
 • . 1

  Перші штрихи ракети і планет. Найкращим початком в тому, як намалювати ракету в космосі, стане легкий ескіз. Тому бажано не тиснути на олівець, а вести лінію легенько, щоб у разі чого її можна було без зусиль стерти шматочком гумки. На цьому етапі слід розібратися, в якій частині листа-космоса перебуватиме ракета. Визначивши її місце розташування, можна намітити і контури. Тут допоможе фантазія, тому не треба слідувати строгим пропорціям реальності. Наприклад, пузата ракета буде забавно виглядати на малюнку. До речі, ракету можна злегка «зігнути» — так вона буде природніше виглядати, що летить по круговій орбіті. Крім ракети, треба визначитися і з розташуванням планет на аркуші-космосі.

 • . 2

  Малюнок ракети олівцем. Так як малювати ракету олівцем без фарб або фломастерів не цікаво, але для цього етапу цілком достатньо. Отже, ракета. Для зручності краще намітити осьову лінію і, відштовхуючись від неї, зобразити циліндр — корпус ракети і обтічник — у вигляді трикутної витягнутої капелюхи. Не варто забувати про стабілізатори ракети, які знаходяться в хвості, і про невеликі крила, розташовані приблизно посередині корпусу. Для того, щоб картина виглядала цікавішою, можна ракету заселити і намалювати кілька ілюмінаторів, розташованих уздовж осьової лінії на корпусі. У житті, звісно, такого не буває, але ж художник малює ракету, підкоряючись своїй фантазії, а не на тендер, тому краще відкинути всі сумніви і продовжити малювання.

 • . 3

  Малюнок планет олівцем. Яка ж ракета може бути без космосу? Всесвіт — це її стихія, тому міжзоряний простір повинен оточувати її з усіх сторін. Про те, як намалювати ракету, вже було розказано вище, але космос — це справа художника і тільки його. Але поради дати вар. Наприклад, можна намалювати шматочок Землі, що виглядає з-за листа-космоса. Щоб незнаючий людина могла її дізнатися, краще нанести контури материків. Також можна намалювати і Місяць. Особливо яскраво смотриться Сатурн, оточений кільцями. Але цілком можливо, що художник захоче запустити ракету в іншу Сонячну систему, а там зовсім інші світи, незнайомі землянам, і про те, як вони виглядають, може повідати тільки художник.

 • . 4

  Фарби, олівці, фломастери — на вибір. Справжня картина на тему ракети в космосі просто зобов’язана бути кольоровою. Про те, як намалювати ракету поетапно, можливо, можна знайти інструкцію, але от які матеріали вибрати для додання кольору, вирішує власне сам автор картини. Теж саме стосується і колірних рішень. Одна порада: космос повинен бути темного відтінку, наприклад, синього, фіолетового або навіть зеленого. І ще. У ракети має бути ім’я!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :