Як намалювати самовар поетапно?

як намалювати самовар поетапно?

Вам знадобиться
 • Самовар
 • Папір
 • Простий олівець
Інструкція
 • . 1

  Щоб мати уявлення про об’єкт малювання, слід поставити перед собою самовар. Далі на аркуші паперу малюється довга вертикальна лінія, в її центрі треба провести горизонтальну лінію, відступити від неї однакову відстань вгору і вниз і провести дві довгі горизонталі. Потім необхідно намалювати великий прямокутник — це і буде основна частина самовара.

 • . 2

  З правого боку, для крана, зображується хрест невеликого розміру. Вгорі і внизу потрібно домалювати квадрати меншого розміру, для підставки і ніжки. Як намалювати самовар, щоб він був схожий на справжній? Потрібно тонкими лініями замалювати елементи предмета. При цьому у всіх горизонтальних лініях потрібно намалювати овали відповідного розміру, для симетрії орієнтуючись на основну вертикаль.

 • . 3

  Всі кути згладжуються, щоб вийшли плавні лінії. Ластиком видаляються допоміжні лінії і частини овалів, які не повинні бути на малюнку. Потім треба ретельно промальовувати всі деталі самовара, періодично звіряючись з оригіналом. На цьому етапі лінії повинні бути не дуже товсті, це ще тільки ескіз. Перед тим як малювати самовар, слід взяти кілька простих олівців м’якого і твердого типу.

 • . 4

  Твердим олівцем спробувати додати старовинним чайнику якомога більше схожості з цим об’єктом. Тільки після того, як вийде ідеально, всі лінії трохи стираються гумкою і м’яким олівцем позначаються всі контури дуже чітко. І ось слідуючи простим радам, як намалювати самовар поетапно, малюнок майже готовий.

 • . 5

  Потрібно лише додати численні декоративні деталі, домалювати ручки на кришці і основної частини самовара. Потім надолужити оформити кран і намалювати різьблену ніжку. Ці деталі можна в точності змалювати з оригіналу або додати трохи від себе. В останню чергу слід повністю стерти всі допоміжні лінії і надати самовару реальності, заштрихованими бічні поверхні самовара.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :