Як намалювати веселку фарбами поетапно?

як намалювати веселку фарбами поетапно ?

Вам знадобиться
 • Папір
 • Фарби
 • Ластик
 • Вода
 • Вата
Інструкція
 • . 1

  Як намалювати веселку поетапно? Малювання це дуже веселий і творчий процес. Малюючи щось модно передати свої емоції, настрій в даний час. Картина це емоції. Дуже важливо щоб маленькі діти малювали, брали в руки олівці і пензлики і малювали. Так можна зрозуміти що робиться у дитини в душі. Багато психологів перевіряють стан хворих саме шляхом малювання.

 • . 2

  Одним з найбільш чудових явищі природи є веселка. Як намалювати веселку фарбами? Є багато способів малювання веселки. Спочатку потрібно дізнатися з яких квітів вона складається. Є дуже легко запам’ятовується вірш: Кожен Мисливець Бажає Знати Де Сидить Фазан. Заголовні букви означають кольори. К-червоний. О-оранжевий. Ж-жовтий. Г-блакитний. С-синій. Ф-фіолетовий. Усього сім кольорів. Розташовуються знизу вгору.

 • . 3

  Тепер відповісти на питання як намалювати веселку поетапно? Можна дуже просто. Потрібно: 1. Взяти чистий альбомний листок. 2. Треба взяти звичайну миючу губку, і з бічної частини провести пензликом сім ліній кольорів веселки. 3. Потім, відразу ж, малюємо цієї губкою на листку. Просто проводимо бічній частина по листку. І чекаємо коли фарби висохнуть. Дуже часто зустрічаються питання: як намалювати веселку олівцем? Це дуже просто! Необхідно взяти олівці потрібних кольорів і намалювати акуратні, рівні ліній і після зафарбувати їх кольорами веселки. І виходить дуже красиві веселки. І фарбами, і олівці дуже легко намалювати це явище. Для більшої краси можна намалювати хмарки і інші небесні предмети.

 • . 4

  Іноді, якщо хочеться піти від плоского зображення можна зробити об’ємну веселку. Як зробити веселку з паперу? Можна застосувати вже раніше зроблену веселку, можна вирізати кожну лінію, бажано, щоб найперша смужка був а довше всіх, наступна менше і так далі. Потім їх можна скріпити степлером з обох кінців. За допомогою ватки зробити хмарки, і приклеїти їх до до нашої веселці. А за допомогою блакитного паперу зробити краплі дощу і прив’язати їх, теж, до нашої веселці.

 • . 5

  Щоб веселку вийшла більш краще і красивіше потрібно розфарбовувати їх за особливим. Як розфарбувати веселку? Для того щоб красиво намалювати веселку потрібно: 1. Застосовувати тільки якісні олівці і фарби! 2. Використовувати лист щільного паперу, бажано акварельного! 3. Інші предмети ластик, точилка, кисті і т. п. 5. Для реалістичності можна використовувати відблиски і т. д.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :