Як намалювати веселку поетапно фломастерами?

як намалювати веселку поетапно фломастерами ?

Вам знадобиться
 • Вибір матеріалів
 • Малювання веселки
 • Створення фону
Інструкція
 • . 1

  Вибір матеріалів. Отже, дитина попросила веселку. Саме ту, про яку говорять: кожен мисливець бажає знати, де сидить фазан. Батькам нічого не залишається робити, як кинутися шукати інструкцію про те, як намалювати веселку поетапно, і збирати необхідні матеріали для малювання. Веселка — це красиве природне явище, яке хочеться намалювати соковитими яскравими квітами. Для цього якнайкраще підійдуть фломастери. Як правило, в упаковці фломастерів є не всі потрібні кольори. Але це не біда, адже можна зобразити веселку з п’яти кольорів або, навпаки, з восьми замість прийнятих семи. Також для роботи знадобитися простий олівець, альбом і гумку. Про те, як намалювати веселку олівцем простим, може повідати художник, тоді як батьки просто спробують розвеселити малюка.

 • . 2

  Малювання веселки. Будь-яка творча робота повинна відбуватися спільно в даному випадку. Тому мама і тато повинні намагатися підключити до малювання дитини, а не просто відвести йому роль спостерігача. Це не так складно для нього, як зробити веселку з паперу, наприклад. Навіть якщо він не хоче водити фломастером по паперу, йому необхідно ставити питання, радитися з ним. Спочатку простим олівцем необхідно намітити, де буде розташовуватися головний елемент картини, який необхідно поділити на поздовжні лінії і розфарбувати. Їх кількість повинна збігатися з кількістю обраних кольорів. Тут треба бути сміливіший. Не страшно, якщо в веселку замішаних рожевий, бузковий, салатневий кольору. Насправді веселка поділена на умовних сім кольорів. Це і необхідно пояснити дитині. Під час малювання йому рекомендується ставити запитання, наприклад «як розфарбувати веселку?». Попутно також потрібно пояснити йому простими словами, як з’являється це природне явище.

 • . 3

  Створення фону. Радуга готова! Але вже якось сумно і самотньо вона виглядає на білому аркуші паперу. Звичайно, необхідний фон. Ось вже де є можливість задіяти фантазію дитини! Чудовий яскравий пейзаж, можливо, вийде гідним дверцята холодильника або стіни. А наступного разу батьки можуть підготувати урок творчості на тему «як намалювати веселку фарбами», адже після описаного вище досвіду вони напевно захочуть побути дітьми разом зі своєю крихіткою.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :