Як нанести автозагар без розлучень в домашніх умовах?

як нанести автозагар без розлучень в домашніх умовах?

Вам знадобиться
 • Рушник
 • Скраб для тіла
 • Автозагар
Інструкція
 • . 1

  Якщо немає можливості засмагати на сонці, але хочеться мати красиву засмаглу шкіру, тоді варто скористатися автозагаром. Однак, дуже важливо знати як нанести автозагар без розлучень, щоб виглядати ідеально. Отже, для началанеобходімо підготувати все необхідне компоненти для даної процедури-рукавички, рушник, скраб для тіла, дзеркало, і звичайно, автозагар. Тепер можнопріступать безпосередньо до самої процедури, також не варто забувати, чтонаносіть автозагар треба в добре освітленій кімнаті.

 • . 2

  Під час нанесення автозагара треба постійно дивитися в дзеркало, щоб на шкірі не з’явилися небажані розлучення, саме тому варто знати як помити дзеркало без розлучень. Спочатку треба добре очистити шкіру від відмерлих частинок шкіри, а для цього прийняти душ і використовувати скраб. За допомогою скрабу шкіра ретельно очищається, після чого його треба змити теплою водою.

 • . 3

  На наступному етапі підготовки, тіло добре витирається рушником, щоб шкіра була ідеально сухою. Важливо простежити, щоб дзеркало було ідеально чистим, а для цього варто знати, як прибрати розводи від води, які можуть залишитися на дзеркалі після прийняття душу. На суху шкіру наноситься простий зволожуючий крем, треба почекати, поки крем добре вбереться. Завдяки такій простій подготовкеавтозагар на шкіру ляже рівним шаром і не залишиться некрасивих розлучень.

 • . 4

  Далі треба надіти заздалегідь підготовлені рукавички і на долоню видавити невелику кількість засобу, після чого автозагар рівномірно розподіляється на дві руки. Тепер автозагар наноситься на шкіру — спочатку треба обробити ноги і поступово пересуватися вгору. Все таки кожному буде цікаво знати какудаліть розводи від автозагара, якщо раптом вони з’являться. Що не вдався ділянку можна протерти лимонним соком, оскільки він володіє отбеливающими властивостями. Саме тому засіб наноситься рівним, тонким шаром, не варто два рази мазати один і той же ділянку, адже в результаті в цьому місці шкіра набуде більш темний відтінок.

 • . 5

  Треба почекати, поки засіб добре вбереться, в цей час не рекомендується чіпати шкіру, щоб не змазати автозагар. Сохнути засіб повинен рівно стільки, скільки було вказано на упаковці.

 • . 6

  Напевно, багатьом буде цікаво дізнатися як пофарбувати без розлучень потолоксамостоятельно, особливо, якщо було прийнято рішення робити ремонт у квартіресамостоятельно. Але, все-таки, в цьому випадку, краще всього проконсультіроватьсясо фахівцем.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :