Як наносити монтажну піну на поверхні?

як наносити монтажну піну на поверхні?

Вам знадобиться
 • Балон з монтажною піною
 • Спеціальний пістолет для піни
 • Інструменти для очищення використовуваної поверхні
Інструкція
 • . 1

  Монтажна піна при своєму нескладному використанні може допомогти добитися неймовірних результатів, які дуже корисні під час ремонту. Її відмінні характеристики міцності та якості зберігаються лише при правильному її нанесенні на необхідну поверхню. Тому перед тим як наносити монтажну піну важливо подбати про використовувану поверхні. Відповідно місце, куди наноситься піна, повинно бути повністю очищено від сміття і пилу.

 • . 2

  У різних монтажних і ремонтних роботах піна виконує три основні функції: склеювання, звукоізоляція і безпосередньо герметизація. Всі ці функції виконуються в залежності від того, як правильно користуватися монтажною піною. Склеювання дозволяє надійно кріпити будь-які комплектуючі і навіть складні каркаси без спеціальних кріплень. Звукоізоляція допомагає позбавити приміщення від деяких шумів, а герметизація забезпечує надійне заповнення будь-яких порожніх просторів.

 • . 3

  На сучасному ринку представлена монтажна піна двох видів: напівпрофесійна і професійна. Професійну використовують спільно зі спеціальним пістолетом, який після кожного використання очищають спеціальним засобом. Цей пістолет допомагає наносити герметик навіть у важкодоступні місця перед тим, як утворюється піна і затвердіє.

 • . 4

  Технологія нанесення важлива не тільки якісним заповненням піною поверхонь, але і як зашпаклювати піну надалі. Адже монтажні роботи — це проміжний етап ремонтних робіт. Саме нанесення рекомендується наносити на зовсім небагато зволожену поверхню, що забезпечить більш міцне якість висохлої піни. Рідкої піною заповнюється не більше 50% щілини і бажано рівним шаром. До того ж не варто забувати і про інструкції на упаковці, яка може вказувати на деякі особливості її використання.

 • . 5

  Не варто забувати і про правила використання пістолета для монтажної піни, адже від того, як працювати пістолетом для піни, безпосередньо залежить її економне використання і точне нанесення. Обробляти отриманий шар піни можна тільки після її повного затвердіння. Перед безпосереднім нанесенням на піну шпаклівки або ж фарби також можна обробити піну спеціальним герметиком, який забезпечить отриманої конструкції ще більшої надійності.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :