Як напевно домогтися дівчину, якщо у неї є хлопець?

як напевно домогтися дівчину, якщо у неї є хлопець?

Вам знадобиться
 • Дівчина
 • Закоханість
 • Впевненість у собі
 • Терпіння
Інструкція
 • . 1

  Перш, ніж зрозуміти, як добитися дівчини якщо у неї є хлопець, слід розібратися в своїх почуттях. Чи справді ця та єдина дівчина, чи справжні почуття випробовуються по відношенню до неї. Чи варто вона того, щоб відводити її від іншого хлопця? Якщо стоїть, то слід розглянути їхні стосунки. Якщо вони не настільки серйозні, то спробувати можна. Але якщо вони разом вже достатня кількість часу, якщо вже готуються до весілля, то відводити її від нареченого буде підлим вчинком. Робити цього не варто з поваги і чоловічої солідарності. Адже якби у цього хлопця, який хоче відвести дівчину в іншого, була така ж ситуація, йому б було не зовсім приємно, якби його наречена пішла від нього перед самим весіллям.

 • . 2

  Якщо, все ж, хлопець зважився відвести дівчину, то для початку йому слід стати для неї найкращим другом. Тим самим, можна увійти в довіру до цієї дівчини, почати ділитися з нею своїми секретами. Вона, у відповідь, розповість про свої. Коли у неї виникнуть проблеми з молодим чоловіком, вона буде розповідати про них своєму другові. У такі моменти потрібно дати зрозуміти дівчині, що її молодий чоловік надходить з нею несправедливо, він не цінує її, значить не гідний. Можна сказати, що на місці цього хлопця він би ніколи так не вчинив. Таким чином, підвищуватиметься оцінка цього хлопця-друга перед дівчиною, що вже важливо. Слід сказати, що б він зробив на місці того хлопця, використовуючи якомога більше красивих і романтичних слів. Дівчата дуже люблять красиві слова, романтику.

 • . 3

  Далі, щоб дізнатися, як домогтися дівчину якщо у неї є хлопець, потрібно проводити з нею якомога більше часу. Проводити дружні походи в кіно, театр, музей, дискотеку, в парк атракціонів, в кафе, по магазинах. Для початку, не потрібно показувати їй, що хлопець хоче бути її хлопцем, інакше вона захоче припинити відносини, посилаючись на те, що у неї вже є кохана людина. Вона повинна відчувати, що з нею поруч є друг, який завжди буде поруч, підтримає у важку хвилину. Якщо проводити з нею час частіше, вона поступово звикне до присутності нового хлопця, в хвилини розставань їй, можливо, буде не вистачати його. Головне, завжди бути товариським, цікавим співрозмовником. Якщо дівчина почне нудьгувати поруч з наданими хлопцем, то відвести її не вийти однозначно.

 • . 4

  Коли дівчина вже звикне до хлопця, який хоче з нею близьких стосунків, можна йти далі. Наступний крок — здивувати її. Жіноча стать дуже емоційний. Коли дівчина відчуває багато позитивних емоцій від хлопця, то поступово у неї виникає симпатія до нього. Можна приготувати для неї сюрприз. Наприклад, влаштувати вечерю на даху будинку, зі свічками, вином і гарною музикою. Під час вечері, доглядати за нею, запросити її на повільний танець. Під час танцю можна говорити їй, що вона дивна дівчина, що поруч з нею хлопець відчуває себе легко, спокійно. Їй буде дуже приємно це чути. Можна влаштувати їй пікнік на природі, показати свої кулінарні здібності, зіграти на гітарі пару гарних пісень. Варіантів багато, головне, це здивувати її.

 • . 5

  Після цього, слід дарувати їй квіти, робити невеликі подаруночки, сюрпризи, продовжувати дивувати її, змушувати посміхатися. Можна ризикнути і зізнатися їй у своїх почуттях. Хлопець може сказати, що він знає про те, що у неї вже є молода людина, але нічого не може вдіяти зі своїми почуттями, що закохався, як тільки побачив її красу. Може сказати про те, що носив би все життя її на руках, що вона заслуговує тільки найкращого. Чим більше буде похвальною і захопленої промови, тим краще. Також він може сказати, що він її ні до чого не примушує. Навіть якщо вона залишиться зі своїм хлопцем, він все одно буде любити її, пам’ятати запах її парфумів, яка у неї улюблена пісня, загалом, будь-яку дрібницю, що стосується її. Дівчата дуже цінують в хлопцях те, що вони пам’ятають такі речі.

 • . 6

  Після всього цього, хлопець може ненадовго зникнути, сказати дівчині, що потрібно виїхати у справах. У цей час, дівчина може відчути, що вона сумує за ним, його не вистачає. Нинішній молода людина не буде радувати її так, як радував він. Вона може почати проводити порівняння, що вже непогано, в принципі. Можливо, вона почне розуміти, що той хлопець краще, ніж нинішній. Якщо це так, то у відносинах цієї дівчини та її хлопця почнуться сварки, дівчині буде здаватися, що її більше не розуміють, що почуття кудись зникли. Якщо це так, то можна почати вітати себе, так як мета, як добитися дівчини, у якої є молода людина, досягнута. Тепер можна з’явитися перед дівчиною, купити їй яке-небудь прикрас, а краще колечко. І, нарешті, запропонувати їй стати його дівчиною. Вона погодиться.

 • . 7

  Отже, хлопець зміг добитися дівчини, у якої є, а точніше, був, хлопець. Можна привітати себе з перемогою. Але, коли відносини починають розвиватися, не варто забувати, що дивувати свою дівчину потрібно постійно, робити їй приємне, влаштовувати романтичні вечори. потрібно показати їй, що вона правильно зробила свій вибір, що їй не доведеться шкодувати про це. Можна довести їй, що нинішній хлопець буде найкращим, він буде любити її завжди. Адже для цього він так довго її домагався, щоб дарувати їй любов все своє життя, а не тільки в цукерково-букетний період. Зрозумівши це, дівчина у відповідь подарує свою відданість, свою любов, всю себе.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :