Як написати анотацію?

як написати анотацію?

Вам знадобиться
 • Мета роботи
 • Завдання роботи
 • Проблема
 • Літератури
 • Програми
Інструкція
 • . 1

  Анотація — коротке резюме наукової роботи, в якій вказуються сильні і слабкі сторони, особливості видаваного твори. Завдяки невеликому опису кожен читач зможе завжди ознайомитися коротенько про зміст будь-якого тексту або статті. Анотація представляє рекламне оголошення, спрямоване зацікавити і купити літературний твір. Короткий опис пишеться не тільки до художньої літератури, а й до наукових робіт — дипломам, курсовим, статтями. Після написання дипломного проекту потрібно завжди розібратися,

 • . 2

  Як писати анотацію до диплому. Вона повинна в лаконічній формі описати структуру роботи. Згідно з вимогами короткий опис повинно містити не більше 200 слів ( 1 — 2 абзацу), і в кожному абзаці повинно бути менше 10 рядків. В анотації про цілі дослідження дипломного проекту та про його зміст. Для написання анотації потрібно спочатку визначити і зафіксувати коротко мета і завдання диплома. Дана інформація не повинна перевищувати двох пропозицій. Потім треба описати, яка проблема розглянута в проекті, і гіпотезу роботи. Після цього йде перерахування кількості таблиць, малюнків, додаткових матеріалів, доданих до диплома, вказується список використаної літератури.

 • . 3

  Також можна написати анотацію розширеного формату для диплома. Вона тоді представлятиме рецензію на створений проект. За обсягом вона буде більше і може містити до двох сторінок тексту. У такому випадку потрібно буде вказати всі основні моменти диплома. Анотація — це матеріал, який обов’язково повинен додаватися разом з вмістом будь-якої наукової роботи або статті. При написанні короткої реклами до літературного твору потрібно враховувати ряд факторів, що впливають на якість і засвоюваність матеріалу читачами.

 • . 4

  Текст повинен бути дуже доступним і простим. В описі потрібно використовувати жартівливий прийом або незвичайну фразу, щоб викликати у читаючих людей почуття несподіванки та інтересу. Аннотаціонний матеріал повинен описувати конкретні проблемні ситуації, які виникли в тексті, а також емоції літературних героїв. Короткий опис художнього твору має бути переконливим, емоційним, носити історичний підтекст. При написанні анотації потрібно намагатися не робити такі помилки, як відсутність в матеріалі конкретики, достовірності, історичної інформації, емоційної сторони.

 • . 5

  Якісна анотація повинна представляти коротку характеристику друкованого видання, що містить основні відомості про зміст та призначення твору (наукового матеріалу). При написанні резюме роботи потрібно враховувати, який характер воно буде носити — довідковий або рекомендаційний. У довідковій анотації вказуються лише загальні відомості та опис теми без критичного аналізу матеріалу.

 • . 6

  рекомендаційна характеристика не тільки дає загальну характеристику книги, а й оцінює, на яку цільову аудиторію буде направлений створений матеріал. Також при написанні анотації потрібно враховувати, якою вона буде за обсягом змісту. У загальній характеристиці потрібно дати опис, спрямоване на максимально велику аудиторію читачів. Спеціалізоване опис направлено на вузьке коло людей і в ній вказується певна проблема. Добре написана анотація дозволить залучити посилену увагу читачів до написаного твору (наукової статті).

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :