Як написати через інтернет смс?

як написати через інтернет смс ?

Вам знадобиться
 • Комп’ютер
 • Інтернет
 • Програма iSendSMS
Інструкція
 • . 1

  Завантаження і установка. Потрібно зайти в будь-який браузер на комп’ютері і в адресному рядку написати: «http://isendsms. Ru». Після цього відкриється сайт, де на головній сторінці буде опис програми з кнопкою «Завантажити». Після натискання на цю кнопку, почнеться завантаження програми (у кожному браузері по-своєму). Після закінчення завантаження потрібно відкрити скачаний файл. Почнеться установка. Натисніть на кнопку «Далі», потім побачите вікно «Умови ліцензійної угоди», де потрібно поставити галочку навпроти рядка згоди. Тепер натисніть «Далі» і вкажіть шлях установки програми (якщо це не важливо, то залиште) і знову натисніть «Далі». Після чого з’явиться вікно, поставте потрібні галочки і знову натисніть кнопку «Далі». Після установки потрібно запустити програму.

 • . 2

  Підготовка до відправки смс через інтернет. Після запуску програми відкриється вікно, де у верхній його частині потрібно знайти і натиснути кнопку SMS. Тепер в рядку «Кому:» введіть номер мобільного телефону абонента, якому хочете відправити смс-повідомлення. Номер потрібно вводити в такому форматі: + 79991234567. Програма автоматично визначить оператора одержувача. Тепер вводимо текстове повідомлення, яке хочемо відправити, в порожнє поле внизу. Нижче цього поля можна побачити інформацію про введених символах і про кількість залишилися. У полі «Підпис» вводимо ім’я відправника, ці символи входять в обсяг повідомлення. Після того як закінчили оформлення смски, переходимо до відправки повідомлення.

 • . 3

  Відправка смс-повідомлення. Натискаємо на кнопку «Відправити». З’явилося вікно «Відправка повідомлення». Почекаємо поки закінчиться завантаження картинки з кодом. Тепер потрібно ввести символи з картинки в порожнє поле знизу «Введіть код, вказаний на зображенні». Це потрібно для підтвердження того, що смс відправляти не бот. У разі якщо не видно картинку, нажмать кнопку оновити, тоді картинка завантажиться повторно. Після введення коду з картинки, нажмать кнопку «Відправити». Зачекайте поки програма готується до відправки. Якщо ввели код неправильно, то з’явиться відповідне повідомлення і смс не відправиться. Щоб спробувати заново, натисніть на кнопку «Повторити», після чого завантажиться нова картинка і потрібно ввести код заново. Якщо все пройде успішно, то побачите звіт про відправку смс-повідомлення. У будь-який момент можна скасувати відправку небажаного повідомлення натисканням відповідної кнопки скасування. Крім відправки смс-повідомлень, можливо відправляти ммс. Тепер можна без проблем відправляти повідомлення через інтернет на номери телефонів будь-яких абонентів.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :