Як написати диплом за тиждень?

як написати диплом за тиждень ?

Вам знадобиться
 • План
 • Спеціалізована література
Інструкція
 • . 1

  Інститут — це найважливіший етап у житті кожної людини. Протягом усіх курсів студенти вивчають дуже багато предметів і отримують хорошу теоретичну підготовку, на останньому курсі студенти проходять виробничу практику. Однак найважливішим моментом під час навчання в інституті є написання і захист диплома з обраної раніше спеціальності. Як правило, студенти починають заздалегідь писати диплом, підбирають літературу і погоджують зміст роботи з науковим керівником. Але знаходяться і ті студенти, які з різних причин відтягують написання диплома на самі останні дні. І ось до захисту залишається кілька днів, і такі студенти замислюються, як написати диплом за тиждень, причому як зробити так, щоб можна було його успішно захистити.

 • . 2

  Чи можна за тиждень написати якісний диплом? Так, можна, але зробити це буде дуже не просто. Для того щоб написати диплом за кілька днів, потрібно всі інші справи відкласти, щоб нічого не заважало протягом тижня попрацювати над дипломом. Також потрібно розуміти, що державна комісія на захисті диплома не буде уважно вчитуватися в те, що буде написано в роботі, так як на захист, як правило, відводиться 15 — 20 хвилин. Крім того, потрібно пам’ятати, що диплом складається з теоретичної та практичної частин. Представники комісії пробіжаться досить поверхово з теоретичної частини, і не будуть на ній загострювати свою увагу. А ось практична частина їх може залучити, так як в ній студенту належить розглянути тему своєї роботи, запропонувати способи вирішення проблеми, придумати якісь нові продукти, що стосуються своєї теми і т. д.

 • . 3

  Отже, починати писати диплом потрібно з теорії. Потрібно по-максимуму постаратися пошукати в інтернеті теоретичний матеріал по своїй темі. Якщо потрібно встигнути написати диплом за тиждень, то на пошуки потрібного теоретичного матеріалу можна витратити не більше двох днів. Також потрібно відразу намагатися додавати виноски і посилання, тому що в практичній частині диплома посилань вже не буде. В інтернеті зараз можна знайти все, що завгодно, тому з першою частиною диплома не повинно бути проблем. Теорія в дипломі повинна займати не більше 30 — 40 сторінок, і потрібно хоча б 20 виносок зробити, причому в виноски можна помістити різні підручники, які були у студента впродовж навчання, або знайти найбільш популярних авторів по своїй темі і їх додати в джерела теоретичної частини.

 • . 4

  Що стосується практичної частини, то на ній варто акцентувати увагу в дипломній роботі, тут варто трохи подумати, зробити розрахунки, дати свої коментарі, припустити як ситуація може скластися в майбутньому. Практичну частину можна пов’язати зі своєю виробничою практикою, взяти звідти якусь інформація, яку-небудь статистику. Найкраще практичну частину написати самому, так як в ній повинні бути саме думки студента, його бачення ситуації, а час на пошуки в інтернеті взагалі не витрачати. На цю частину диплома можна відкласти три дні, практику варто розписати на 40 — 50 сторінок. Таким чином, написати диплом за тиждень, звичайно ж, можна, причому, якщо розподілити час як це зазначено в статті, то його вистачить ще й на те, щоб зробити презентацію для захисту диплома.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :