Як написати дипломну роботу за одну ніч?

як написати дипломну роботу за одну ніч?

Вам знадобиться
 • Інтернет
 • Кофеїн
 • Висока швидкість друкування
 • Знання іноземних мов
Інструкція
 • . 1

  Протягом навчального року не знайшлося жодного дня для диплома? Ну що ж, буває. Головне — взяти себе в руки і сісти за роботу в останню ніч. Можливо, вона виявиться досить-плідної!

 • . 2

  Для початку складається план роботи. Як правило, в його основі лежать 2 — 3 глави (розбиті на підпункти). Перша глава — це загальні міркування «навколо і близько» (історія, значення досліджуваної теми в широкому контексті). Друга глава — власне дослідження (характеристика, застосування взятої теми на прикладі чого-небудь). Важливо пам’ятати, що чіткий і виразний план — практично єдине, що буде по-справжньому унікальним та індивідуальним в роботі, тому його потрібно тримати в умі до самого захисту.

 • . 3

  Як написати дипломну роботу, якщо план вже готовий? Вже простіше. Необхідно залізти в інтернет і пошукати там літературу, яка могла б бути корисною. У Вікіпедії частенько подається список літератури з певної теми внизу сторінки. Потрібно списати його весь (в незмінному вигляді) і пошукати книги та статті за схожою проблематики. Загалом має вийти не менше 40 найменувань. Ще п’ять становитимуть зарубіжні дослідження.

 • . 4

  Враховуючи те, що завдання студента полягає в тому, як написати дослідницьку роботу за ніч, можна вдатися до невеликих хитрощів. Для цього потрібно знайти в інтернеті книгу іноземною мовою за максимально схожою темі (бажано — не дуже відому), скопіювати необхідний текст в перекладач і потім підкоригувати переклад. Таким чином можна написати кожен блок уже готового плану. Звичайно, коректура може зайняти більшу частину часу, зате робота 100% пройде перевірку на плагіат. Зрозуміло, цей варіант — найбільш екстремальний, і текст роботи не можна ні в якому разі публікувати.

 • . 5

  Як оформити дипломну роботу, коли основний текст написаний? Оформлення — дуже нудний етап роботи, і на нього потрібно виділити хоча б пару годин. Обсяг роботи визначається вимогами ВУЗу, але, як правило, це 50 — 60 сторінок. Сам текст займе близько 3 / 4 всього обсягу, а 1 / 4 піде на титул, план (який вказується на самому початку), вступ, висновок, список літератури. До речі, введення і висновок пишуться коли основний текст уже прописаний, і багато в чому повторюють один одного. Однак у введенні потрібно буде виразно сформулювати завдання роботи та актуальність дослідження.

 • . 6

  Нарешті, залишилося тільки зрозуміти як захистити дипломну роботу. Якщо врахувати, що робота писалася самостійно (незважаючи на всі нюанси, це дійсно так), захистити її не важко. Головне — триматися впевнено, методично відповідати на всі питання, а критику приймати з вдячністю.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :