Як написати есе про себе?

як написати есе про себе ?

Вам знадобиться
 • Ручка
 • Зошит
 • Тема есе
 • Натхнення
Інструкція
 • . 1

  Жанр есе-це невеликий за розмірами прозаїчний розповідь-роздум, в якому яскраве вираження має авторська точка зору щодо якоїсь проблеми (теми есе). Зазвичай такі міні-розповіді засновані на особистих спостереженнях автора, на його психологічному настрої і внутрішніх відчуттях. Тому перш ніж почати писати, потрібно вибрати добре знайому тему. Далі будуть описані основні правила, використовуючи які, автор зможе написати досить точний текст есе про себе. Написати есе про себе досить проблематично, але цілком можливо. Для початку потрібно знайти «точку відліку» автобіографічного оповідання. Такою точкою може бути все що завгодно: спогади, миті життя, тема для недавнього філософського міркування. Обов’язково потрібен чернетку.

 • . 2

  Найчастіше думки, що приходять до творця під час натхнення, спонтанні і невловимі, тому на чернетку обов’язково потрібно робити позначки, щоб нічого не упустити з виду. Не потрібно намагатися грамотно формулювати думки, важливо не забути їх. Надалі ці позначки допоможуть написати відмінну роботу. Через деякий час потрібно сісти в спокійній, тихій обстановці і прочитати свої записи в чернетці. Це і буде основа міні-розповіді. Автоматично в записах почнуть самі виділятися важливі моменти і композиція есе сама побудується в голові у автора. А тим більше, якщо він пише автобіографію, то композиція вже давно побудована в думках. Зазвичай хронологічний порядок подій і пропозицій теж вибудовується автоматично, але якщо ні, то доведеться дещо підкоригувати.

 • . 3

  Отже, есе розбите на елементи. Так буде легше працювати і думки не заплутаються. Далі потрібно подетально розібрати кожен блок своєї розповіді, зрозуміти що саме має бути в ньому написано. Також можна зробити невеликі позначки, щоб не заплутатися в темах блоків. Потім можна писати блоки тексту. Спочатку можна писати їх окремо, як не пов’язані один з одним частини. Можна писати маленькі блоки про свої різних життєвих ситуаціях, а потім вони зіллються в одну історію. Коли всі елементи будуть готові, можна приступати до пропозицій-зв’язкам. Їх вставляють між блоками, щоб проглядалася єднальна нитка тексту. На цьому етапі автобіографічним есе не зашкодить «чистка»: підкоригувати стиль, перевірити орфографію, забрати зайве, переглянути логічність написаного.

 • . 4

  Зовсім незайвими будуть незвичайні авторські формулювання, які і привернуть увагу читачів. Потрібно зробити текст таким, щоб при його прочитанні в голові виникали картинки і читач міг переглядати якесь «кіно» про автора. Наприкінці необхідно перечитати своє творіння, і знову прислухатися до своїх внутрішніх відчуттів. Бо саме увагу до себе допоможе написати чудовий автобіографічний есе. Зовсім недавно багатьох інтернет-користувачів став цікавити питання про те, як написати есе про себе? . Приклади, які вже існують у світовій літературі, допоможуть все зробити правильно. У цій статті дано план складання твори цього жанру. Вдалого творчості!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :