Як написати керівництво для студента-іноземця, що проживає в родині?

як написати керівництво для студента-іноземця, що проживає в родині?

Вам знадобиться
 • Персональний комп’ютер
 • Інформація
 • Уважність
 • Вільний час
Інструкція
 • . 1

  Складіть структуру керівництва з проживання у вашій родині. Включіть в керівництво інформацію про сім’ю, правилах, прийнятих у вашому будинку, і про те, як користуватися побутовими приладами. Можете взяти за основу наступну структуру: Основна інформація про сім’ю Діти Здоров’я та безпека Графік роботи по дому Обов’язки по дому Побутова техніка в будинку Графік роботи та оплати праці Правила використання сімейного автомобіля Карти з покажчиками Зв’язок Комендантська година та інші правила Куріння Гості та відвідувачі Телефон і телевізор Комп’ютер та інтернет Виховний компонент Особливості вашої родини, наприклад, правила поводження з домашніми тваринами.

 • . 2

  Найпростіше взяти за основу вже готове керівництво. Якщо у вас є друг, у якого проживають студенти-іноземці, попросіть його зробити вам копію його керівництва. Якщо такого друга немає, попросіть свого координатора зробити вам копію їхнього керівництва або керівництва іншої приймаючої родини.

 • . 3

  Опишіть в подробицях кожну секцію вашого керівництва. Не відносите нічого до речей, які часто робляться по-іншому в різних країнах. Наприклад, докладно опишіть, за що відповідає кожна кнопка на кухонній плиті і як користуватися простим конвертером перекладу температури з вимірювання за Цельсієм у вимір за Фаренгейтом. Напишіть, який порошок він / вона повинен використовувати для прання дитячого одягу, і в якому режимі її прати і сушити, і т. д.

 • . 4

  Надрукуйте керівництво і вкладіть в папку з файлами. Можна зробити симпатичну обкладинку, використовуючи стандартні зображення в Word. На початку кожної секції можна вкласти розділовий лист з назвою даної секції.

 • . 5

  Дайте керівництво своєму іноземному студенту, як тільки він приїде. Дайте йому час на його прочитання. Кілька днів по тому разом зі студентом пройдіться по всьому керівництву. Переконайтеся в тому, що він правильно переклав і зрозумів всі правила. Обов’язково покажіть йому, як користуватися кожним побутовим приладом, телевізором і т. д.

 • . 6

  Поради та попередження: Набагато легше спрощувати правила, а не робити їх більш жорсткими. Ретельно розпишіть інструкцію про те, що і як працює. Щоб новачок міг обходитися без вашої допомоги, коли вас не буде вдома. У перші кілька днів перебування у вашому домі студент буде переповнений новою інформацією. Зробіть якомога більш докладний посібник, щоб він міг звернутися до нього, якщо забуде, що ви йому говорили. Приготуйтеся до того, що вам доведеться відповідати на питання, відповіді на які здаються вам очевидними. Тому напишіть в керівництві навіть очевидні речі. Не думайте, що студент-іноземець зрозуміє все, що написано в керівництві, просто прочитавши його. Пам’ятайте, російська — його друга мова!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :