Як написати красиві літери?

як написати красиві літери?

Вам знадобиться
 • Папір
 • Ручка
Інструкція
 • . 1

  Свят в році дуже багато і нам частенько доводиться вітати друзів і рідних різними листівками. Але просто купити листівку можна, її ще необхідно красиво підписати, щоб написані рукою слова не виглядали, як смішні закарлючки. Підписувати іноді потрібно не тільки листівки, а також стенди, рекламні листи, теми на дошці в офісі і так далі. По написаному почерком можна судити про людину загалом і про його акуратності і психологічних особливостях. Завжди приємно вразити оточуючих своїм гарним каліграфічним почерком, який буде красивим і зрозумілим для інших. Багато щасливчики володіють красивим каліграфічним почерком або художнім талантом, тому для них не складає ніяких труднощів красиво підписати листівку, та й взагалі щось інше. Якщо цих талантів немає у людини, потрібно освоїти кілька правил, як написати красиві літери. Зробити це зовсім неважко. Всьому цьому сприяють активні вправи і маленькі хитрощі, які можуть застосовуватися на практиці.

 • . 2

  Способам написання красивих букв починають навчати ще маленьких діток у садочку. Саме з того періоду життя у дітей формується почерк і відкриваються внутрішні таланти. Далі в школах вводять такий предмет, як креслення, на якому вони вчаться писати креслярські літери. Це не так вже легко, тому як вимагає особливої точності. Можна знайти дуже багато різновидів шрифтів, які допомагають красиво писати літери. Шрифти ці найрізноманітніші і витримані в різних стилях. У канцелярських магазинах можна придбати деякі трафарети, які допомагають створити дуже красиві літери. А можна спробувати свої сили і приступити до виведення своїх власних букв. Великі літери можуть бути оздоблені в самі різні яскраві кольори, що зробить їх ще красивішим. Кольори можуть бути будь-якими, на свій розсуд.

 • . 3

  Загалом, щоб зробити красиву різнокольорову напис, необхідно скористатися простим олівцем, маркерами, фарбами або фломастерами. Спочатку на аркуші паперу потрібно простим олівцем вивести літери. Всі нерівності і помилки легко можуть бути витерті гумкою. Гарне написання букв полягає в їх зовнішньої привабливості. Літери повинні бути однаковими по довжині, ширині і, приблизно, по висоті. Щоб зробити їх ще гарніше, їх можна намалювати більш витягнутими, додаючи до них гарні «гачки», хвостики і так далі. Переборщити в цьому ніяк не можна, щоб уникнути «наляписто». Весь шрифт повинен бути зображений в єдиному стилі, тобто придумані хвостики повинні зустрічатися у всіх букв. Якщо ні особливих ідей, то можна потренувати свою каліграфію на чернетці. А якщо вже виник у голові варіант написання букв, то можна сміливо приступати до першого ескізами. На аркуші паперу простим олівцем потрібно намалювати всі букви, які необхідні для певної написи. Після цього потрібно повністю зафарбувати букви вибраним кольором. Для цього береться товстий маркер, фарби або жирні фломастери. Зафарбувати необхідно так, щоб весь колір поширився по буквах рівномірно.

 • . 4

  Шрифт може допрацюватися настільки, наскільки для цього вистачить власної фантазії. Після того, як фарба підсохне на буквах, можна взяти, наприклад, маркер або фломастер іншого кольору і домальовувати різні візерунки на буквах. Це можуть бути і кружечки, і квадратики та інші візерунки. Занадто багато домальовувати візерунків не варто, все має бути в міру. Візерунки можуть трохи виступати за межі букви, що додасть їх весняного увазі відчуття об’ємності. Тепер можна насолодитися отриманим результатом. Якщо все зробити акуратно і без поспіху, то напис буде дуже гарною. Гарний шрифт можна придумати і самому. Щоб букви розташовувалися по відношенню один до одного більш акуратно, можна за допомогою простого олівця і лінійки на папері прокреслити поле для всіх букв. Можна застосувати цікаве чергування, при якому кожна буква зміщується то вгору, то вниз зі своєю черговістю Можна букви розташовувати під невеликим ухилом.

 • . 5

  Різноманітні букви поширювалися ще в стародавні часи. Пам’ятається, як на різних замках підписувалися королівства з використанням того чи іншого шрифту. Всі ці шрифти здатні додати особливої мифичности і чарівності кожної написи. На такий напис завжди звернеш свою увагу, вона швидко кинеться в очі і виділиться з ряду інших.

 • . 6

  Писати красивими буквами можна дуже швидко навчитися. Потрібно володіти посидючістю і, проявивши велике бажання, вправлятися в цьому. Однак якщо цього навчитися, то завжди можна красиво підписувати листівки на поздоровлення, а також радувати оточуючих своїми написами, які можуть використовуватися на рекламних считку, на різних вивісках або оголошеннях.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :