Як написати курсову роботу за 1 ніч?

як написати курсову роботу за 1 ніч?

Вам знадобиться
 • Інтернет
 • Бібліотека
 • Методичні вказівки
Інструкція
 • . 1

  Щоб робота стала успішною, потрібно чимало потрудитися: вивчити великий обсяг літератури, виділити найбільш важливі віхи заданої теми і зробити висновки, застосувавши раніше отримані знання з інших галузей науки. Однак студент береться за курсову, коли часу на глибоке вивчення заданої теми майже немає. У цьому випадку стануть в нагоді деякі поради, про які корисно згадати перед тим як написати курсову роботу.

 • . 2

  Як би не була визначена тема роботи (за номером залікової книжки, або ж студент вибрав її самостійно), якщо є якісь труднощі, не треба боятися ставити питання науковому керівнику — заодно зайвий раз заглянувши йому в очі з вкрай зацікавленим виглядом. Це буде тільки плюсом до роботи. Отримані в результаті бесіди відповіді необхідно буде згадати в тексті. Потім складається план, що включає в себе теоретичну, аналітичну та практичну частину.

 • . 3

  Не варто поспішати з написанням введення. Як написати введення курсової роботи стане ясно в самому кінці. У вступі в лаконічній формі відзначають актуальність розглянутого питання, цілі і завдання майбутнього дослідження. Зазвичай вони відповідають назвам глав роботи. Введення, як висновок і висновки в кінці кожного пункту, потрібно продумати особливо уважно. Ці частини розкривають хід думки і вміння грамотно зробити висновки з досліджуваної теми, а викладач вивчить їх з підвищеним інтересом. Саме з цих главам педагог часто дає оцінку роботі, навіть не дивлячись у теоретичну частину, де викладені загальновідомі факти з підручників.

 • . 4

  Практичну частину (розрахунки, аналіз, порівняння) краще робити самому, навіть якщо там будуть помилки: науковий керівник обов’язково оцінить докладені зусилля. Скачувати готові курсові роботи з інтернету не варто, хоча можна використовувати фрагменти готових робіт. Але все-таки правильніше буде скористатися послугами бібліотеки, не забуваючи про актуальність інформації. Ці вимоги досить жорсткі: джерела повинні бути не старше п’ятирічної давнини. А щоб не виникало труднощів у тому, як оформляти курсову роботу, потрібно відвідати бібліотеку вузу і взяти там методичні вказівки з оформлення наукових робіт.

 • . 5

  Таким чином, написання курсової роботи в стислі терміни проходить за наступним алгоритмом: — Визначення тематики курсової роботи. — Підбір літератури, вивчення та аналіз необхідної інформації. — Складання плану курсової роботи та визначення актуальності розглянутого питання. — Оформлення теоретичної частини. — Розробка практичної частини курсової. — Формулювання основних висновків і написання висновку і введення. — Оформлення курсової роботи згідно з методичними вказівками. — Захист курсової роботи

 • . 6

  Щоб зрозуміти як захищати курсову роботу, достатньо буде проаналізувати висновок, введення і запам’ятати основні висновки практичної частини. Необхідно також підготуватися до каверзних запитань, які може задати викладач під час захисту роботи. Адже яким би красномовним не було виклад суті роботи, після виступу обов’язково задаються питання. Тому щоб не потрапити в халепу, бажано трохи краще підготуватися до захисту курсової.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :