Як написати мета в резюме?

як написати мета в резюме ?

Вам знадобиться
 • Структура резюме
 • Мета в резюме
Інструкція
 • . 1

  Для того, щоб знайти гідну роботу, необхідно скласти правильне резюме, воно є візитною карткою кандидата на будь-яку посаду. Як скласти резюме, яке сподобалося б менеджеру або роботодавцю? Головні принципи: стислість (розмір — одна сторінка А 4), чіткість (конкретні дати, місця роботи), достовірна інформація, змістовність. У першу чергу оцінюється зміст, а потім оформлення резюме (в діловому стилі, за діловими стандартами).

 • . 2

  Структура резюме: спочатку йдуть особисті дані (ПІБ, дата народження, адреса, контактні дані, e-mail), потім мета, освіта (роки навчання, заклад, спеціальність) та досвід роботи (час роботи до звільнення, назва організації, посада, обов’язки), додаткова інформація (навички, якості тощо). Важливо написати правильно саме мета резюме — це запорука знаходження престижної роботи, як написати мета в резюме? Мета має два пункти: назва посади і заробітна плата.

 • . 3

  Не можна написати просто стандартне формулювання, наприклад, посада: бухгалтер, слід вказати так: здобуття посади бухгалтера, а ще варто поцікавитися спеціалізацією організації, яка шукає співробітників, наприклад, в цілі написати: здобуття посади в торговельній компанії. Якщо є кілька потрібних вакансій, то на кожну потрібно складати своє резюме, що не писати одне на все претендують посади.

 • . 4

  Крім вище перерахованого, необхідно вказати бажану заробітну плату. Потрібно пам’ятати, що мета повинна бути чітко сформульована, щоб роботодавець відразу зрозумів: перед ним резюме професіонала, щоб прочитав його до кінця. Графу мету обов’язково треба заповнювати, від цього залежить працевлаштування, тому необхідно поставитися серйозно і відповідально до важливої частини резюме.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :