Як написати правильно заяву на відпустку за свій рахунок?

як написати правильно заяву на відпустку за свій рахунок?

Вам знадобиться
 • Аркуш паперу формату А 4, ручка
 • Знати ПІБ керівника, його посада
Інструкція
 • . 1

  Заява на відпустку за свій рахунок — стандартна процедура відділу кадрів. У правому верхньому куті пишемо ПІБ керівника (начальника, керуючого) і його посада в давальному відмінку (кому?), Потім вказуємо свої прізвище та ініціали в родовому відмінку (від кого?). Далі посередині рядка пишемо: «заяву». Основний текст починається з абзацу: «Прошу надати мені чергову відпустку з 1 (як приклад) числа, 14 (як приклад) календарних днів.» Внизу ставимо дату написання заяви, підпис і розшифровку.

 • . 2

  Щоб написати заяву на відпустку без збереження заробітної плати, необхідно виконати те ж, що і в першому прикладі. Тільки текст буде наступним: «Прошу надати мені відпустку без збереження заробітної плати з 1. 0. 2013 по 0. 0. 2013 (як приклад) за сімейними обставинами (як приклад). Причину, з яких співробітник бере відпустку за свій рахунок, потрібно обов’язково вказати в заяві.

 • . 3

  Співробітник, який відпрацював на підприємстві пів року, має право взяти оплачувана відпустка на 2 тижні. Якщо в житті співробітника трапляються форс-мажорні ситуації, а вони можуть трапитися в кожного, спочатку відпустку з поважної причини необхідно узгодити з керівником (начальником, керуючому), обговорити тривалість відпустки і передачу справ іншому співробітникові (або керівнику). Заява в письмовій чи друкованій формі приймає відділ кадрів компанії.

 • . 4

  Відпустка за сімейними обставинами відноситься до категорії відпусток без збереження заробітної плати. Це пов’язано з тим, що відповідальність за свою сім’ю співробітник несе сам. Роботодавець зобов’язаний прийняти заяву співробітника на підставі письмової заяви та не в праві йому відмовити. Тривалість відпустки визначається за згодою працівника і роботодавця.

 • . 5

  Відділ кадрів кожного підприємства планує графік відпусток по-своєму. Але так чи інакше терміни відпусток повинні узгоджуватися з кожним співробітником індивідуально. Як правило, на початку року кожен працівник вказує дати планованого відпустки. Іноді трапляється, що співробітник з тієї чи іншої причини не може піти у відпустку. Тоді позачергової відпустку, погоджуючи з керівником та відділом кадрів, можна відкласти на більш пізні терміни. А на Ваші дати у відпустку може відправитися інший працівник.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :