Як написати промову на Останній дзвінок?

як написати промову на останній дзвінок?

Вам знадобиться
 • Ручка
 • Аркуш паперу
 • Гарний настрій
Інструкція
 • . 1

  Вимова мови — це найвідповідальніший момент. Всі очі глядачів спрямовані на того, хто вимовляє слова привітань, і всі готові почути щось цікаве і незабутнє. При написанні промови необхідно знати, що вона повинна містити вступ, в якому людина має розповісти про себе, а саме познайомити аудиторію з особистістю мовця і досягненнями, особливо тими, які мають відношення до цієї теми, а також створити в залі відчуття очікування.

 • . 2

  Складаючи мова на Останній дзвоник, слід дотримуватися загальні принципи. У першу чергу необхідно бути коротким. Знайомство з особистістю мовця не повинно займати більше трьох хвилин. Також не варто перераховувати всі досягнення мовця. Якщо важливі біографічні дані вже знайомі більшості глядачів, почати мову можна зі слів «Як ми всі знаємо. . . »Або використовувати інші подібні вирази. І обов’язково потрібно бути позитивно налаштованим.

 • . 3

  Після введення глядачам повинно бути зрозуміло, чому просвещенна дана мова. В даному випадку це свято останній дзвінок. Під час промови потрібно згадати важливих персонажів за цей поточний навчальний рік. Це можуть бути учні, що досягли відмінностей у навчанні або спорті, вчителі, що підвищили свій рівень професіоналізму, і ті, які просто були поруч і допомагали у складні хвилини. Це дуже ефективний підхід дозволяє продемонструвати свою обізнаність у шкільному житті.

 • . 4

  При написанні урочистої промови слід уникати перебільшень або недомовленості, які можуть змусити аудиторію почувати себе незручно. Урочиста мова повинна бути написана самостійно і не повинна бути написана іншими. Вона буде щирою для аудиторії, тільки якщо вона буде особистою. Мова на останній дзвоник повинна включати основні моменти і не повинна бути розтягнута, щоб можна було утримати увагу аудиторії. Слід уникати сумній, тужливої мови, яка змусить нудьгувати всіх присутніх.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :