Як написати рецензію на реферат: зразок

як написати рецензію на реферат : зразок

Вам знадобиться
 • Реферат
 • Тематична література
 • Час
Інструкція
 • . 1

  Реферат — це найпоширеніша форма самостійної роботи студентів і школярів, де учню пропонується зібрати і проаналізувати матеріал по заданій тематиці. Рецензія допомагає оцінити якість виконаної роботи і загальну підготовку учнів. Рецензування своєї роботи слід довірити компетентній людині — фахівцеві по темі реферату. Як написати рецензію на реферат правильно?

 • . 2

  Будь рецензія пишеться за певною схемою: актуальність дослідження, короткий зміст реферату, ступінь розкриття теми автором, загальне враження, зауваження рецензента і аргументована оцінка роботи. Рецензент оцінює також і оформлення реферату аж до нумерації сторінок, так як існують певні правила і стандарти і потрібно знати, як пронумерувати реферат. Номер сторінок не проставляється на титульному аркуші та на сторінці з вмістом, тобто нумерація починається з наступної сторінки цифрою 3 (звичайне це введення).

 • . 3

  Будь дослідницька робота повинна складатися з титульного листа, змісту, вступу, кількох розділів, висновків та списку використаної літератури. Зміст і введення зазвичай пишеться в кінці роботи залежно від отриманих результатів. Як написати введення до реферату — можна глянути на зразки інших робіт, але зазвичай введення включає короткий літературний огляд з обраної теми, далі обумовлюється актуальність і ставляться конкретна мета і завдання дослідження. Уміння правильно окреслити коло завдань у роботі також оцінюється рецензентом. Так як від поставлених завдань залежать висновки, або висновок.

 • . 4

  Зроблені висновки повинні чітко відповідати на зазначені завдання дослідження. Як написати висновок до реферату, щоб отримати хорошу оцінку? Висновок повинен бути лаконічним, послідовним і виражати суть отриманих результатів. Тут буде оцінюватися стиль і стислість вираження думок автора, і кожна формулювання має величезне значення. Після укладення йде бібліографічний список, який також повинен відповідати стандартам, прийнятим в навчальному закладі. Слід звернути увагу на правильне оформлення посилань у тексті.

 • . 5

  Стандарти оформлення науково-дослідних робіт регламентують усі тонкощі підготовки цього документа, у тому числі — як оформити вміст у рефераті. Дуже часто рецензенти строго оцінюють якість оформлення роботи, так як похибки в цій справі сильно заважають працювати з текстом через постійне відволікання на правку. Пам’ятаємо, що рецензія — це в першу чергу вираження ставлення рецензента до роботи дослідника. Навіть сама відмінна за змістом робота, але потворно оформлена, може отримати негативну оцінку. Тому в рефераті все має бути гармонійно, і зміст, і оформлення.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :