Як написати рецензію на виставку?

як написати рецензію на виставку ?

Вам знадобиться
 • Фото, проспекти, рекламна продукція
 • Ручка, папір для записів
 • Комп’ютер або ноутбук
Інструкція
 • . 1

  Писати рецензію варто тільки на виставки, які ви відвідали особисто. Немає нічого гірше вигаданою необгрунтованої критики або похвали. Виставка картин або фотографій — це титанічна праця художника або фотографа. У роботи вкладено чимало сил та енергії автора. Для написання рецензії необхідно використовувати заздалегідь підготовлені позначки до тієї чи іншої картині, фоторепродукції картин. Це дозволить висвітлити виставку об’єктивно, свіжо і правдиво.

 • . 2

  Чітко вкажіть час і місце, де проходить виставка, як вона працює, як називається. Будь-який твір мистецтва має свого шанувальника. Тому давати суб’єктивну оцінку виставці не варто, ви можете цим самим відлякати майбутніх відвідувачів. Як написати рецензію на виставку таким чином, щоб подія викликало у читачів інтерес і бажання її відвідати?

 • . 3

  У кожного художника є концепція, якої він дотримується протягом всієї роботи над картинами. Опишіть її, додайте свої асоціації. Не порівнюйте роботи різних авторів, не шукайте в картинах схожість сюжетів або манери виконання. Описуйте просто стиль написання картин, спрямованість, фактичне зображення на картинах.

 • . 4

  Опишіть викликані картинами у вас асоціації, не нав’язуючи ваші бачення іншим. Опишіть свої враження, висловіть емоції. Розкажіть про всі картинах відразу, або виділіть особливо вам сподобалися полотна. Виділіть у картині головні, найяскравіші моменти. Що зображено в центрі картини, ніж доповнена картина? .

 • . 5

  Як писати рецензію на виставку, не змінюючи своїм пережитим емоціям і враженням? Оцінка творчості художника в будь-якому випадку повинна бути позитивною, не забувайте, що ви відвідувач, а не критик. У процесі написання будь рецензії на твір мистецтва за основу необхідно брати загальноприйняті терміни, що застосовуються у цій сфері.

 • . 6

  Не допускається використання жаргонних слів, ненормативної лексики, грубих порівнянь. Рецензія пишеться простою, зрозумілою мовою. Уявіть, що потенційний відвідувач вже прогулюється по залах разом з вами, дозвольте йому побачити все своїми очима, відобразіть події як можна достовірніше.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :