Як написати реферат з історії: вибір теми

як написати реферат з історії : вибір теми

Вам знадобиться
 • Доступ до інтернету
 • Персональний комп’ютер
Інструкція
 • . 1

  Як театр починається з вішалки, так і написання реферату починається з вибору теми. Тема реферату — це його обличчя. Навіть одна назва статті має зацікавити читача, тоді відірвати від реферату його буде неможливо. Тему реферату може визначити викладач, він же може дати кілька тем на вибір або призначити вільну тему. У будь-якому випадку, необхідно грамотно розпоряджатися наданою свободою.

 • . 2

  Як написати реферат з історії? Історія — одна з найстаріших наук людства. Вона з’явилася тоді ж, коли і світ, але розділилася тільки після появи людства. Кожна людина починає вивчати історію з дитинства, сам того не помічаючи. Тому будь-якому буде захоплююче і цікаво написати реферат на улюблену тему. Головне — вибрати тему, яка буде цікава самому автору і читачам. Також не варто загострювати увагу на монотонних або часто згадуваних історичних подіях.

 • . 3

  Тобто звичайна назва реферату «Історія Стародавньої Греції» не притягне ніякої уваги. Знаючи, як робити виноски в рефераті, важливо пояснювати кожен незнайомий термін або подію, щоб не відбити інтерес у читача. Сам предмет історії розділений по тимчасових періодах, по народам, країнам, материкам. Незважаючи на тисячі розгорнутих робіт по кожній з тим, не існує жодного історичної події, вивченого до кінця.

 • . 4

  Не варто соромитися висловлювати свою особисту думку з приводу тих чи інших історичних подій. Можливо, варто збавити гостроту різких висловлювань і відмовитися від категоричних переконань, здатних торкнутися почуття інших людей, зокрема того, хто цей реферат буде приймати. Для того щоб не збитися з думки, виконати якісну і цікаву роботу, потрібно знати, як скласти план реферату.

 • . 5

  Мова і стиль роботи створює враження про рівень культури автора, тому не варто шкодувати часу на доопрацювання реферату. Взагалі, написання якісного реферату з історії займає багато часу, тому не варто відкладати роботу на останній день. Слід приділити особливу увагу оформленню роботи. Відповіді на те, як оформити шкільний реферат, реферат для технікуму або ВНЗ, не відрізняються один від одного.

 • . 6

  За кожним навчальним закладом закріплений свій стандартний титульний лист, за структурою реферати історії однакові: план, актуальність обраної теми, мета роботи, вступ, основна частина, висновок. Важливою складовою є і те, як написати мета реферату. Адже ця частина показує, на що буде робитися акцент, що ми хочемо передати читачеві у своїй роботі.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :