Як написати сценарій еротичного фільму?

як написати сценарій еротичного фільму ?

Вам знадобиться
 • Багата фантазія
 • Ноутбук або папір і ручка
Інструкція
 • . 1

  Подумайте над образом головного героя. Це основний персонаж історії. Саме його вчинки визначають подальший розвиток сюжету. Він знаходиться в центрі більшу частину часу. В еротичних фільмах головного героя потрібно ввести в дію в самому початку розповіді. Герой повинен викликати симпатію, а його еротичні слабкості і бажання повинні бути зрозумілі глядачеві, який буде ототожнювати себе з ним. Тільки тоді аудиторія буде повністю залучена в що відбувається.

 • . 2

  Чітко продумайте образ антигероя — того, хто заважає головному персонажу. Пропишіть мета. Якщо мета головного героя суперечить цілям інших персонажів, оповідання буде більш динамічним. На шляху до досягнення мети стає безліч перешкод, труднощів, небезпек. Їх-то і повинен подолати головний герой. Класичний кіносценарій, в тому числі і сценарій справжнього еротичного фільму, має трехактную структуру.

 • . 3

  У першому акті необхідно познайомити глядачів з головним героєм, позначити його мета, задати настрій усього фільму, ввести антигероя і подія, яка має змінити життя головного героя. Другий акт — основний в сценарії. Тут потрібно розповісти про перешкоди і їх подоланні. Третій акт — найбільш напружена частина історії. Дія підходить до кульмінації і потім настає розв’язка — вирішення конфлікту. Тут потрібно показати, як зміни вплинули на життя персонажа.

 • . 4

  Під ці загальні правила можна підігнати практично будь-який сюжет еротичного фільму. Будь то це «Пастушка і пастушок» або «Щоденник Червоної Туфельки». Найголовніше — не забудьте про чуттєвості і про те, що ваш сюжет і події, які відбуваються на екрані, повинні схвилювати глядача і зробити так, щоб він теж захотів стати частиною цієї історії. І хто знає, може він настільки надихнеться, що піде і купить костюмчик для рольової гри.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :