Як написати статтю про виставку?

як написати статтю про виставку ?

Вам знадобиться
 • Відвідати саму виставку
 • Комп’ютер, блокнот і ручка
 • Ваша фантазія і майстерність
Інструкція
 • . 1

  Для того, що б зрозуміти, як написати статтю про виставку, визначитеся для початку з жанром. Найкраще з цим завданням вам допоможе впоратися жанр відкликання, який якраз і створений для передачі читачеві свого бачення, сприйняття та оцінки побаченого. У вступній частині вашої статті розкажіть про тему виставки та місце її проведення, передайте основні теми і концепцію всього заходу.

 • . 2

  У цьому вам допоможуть прес-релізи організаторів, їх вступні промови на відкритті або анонси. В основній частині постарайтеся зв’язати офіційну концепцію заходу з власним баченням всього. Опишіть загальне враження від виставки, а потім плавно перейдіть на міркування про кожного цікавому експонаті, деталі, які допомогли надати загальний оригінальний і закінчений вигляд всьому заходу.

 • . 3

  Постарайтеся дати оцінку і передати свої враження щодо кожного значимого об’єкта виставки. Доречно буде згадати про творців того чи іншого продукту або об’єкта, розповісти історію розвитку того чи іншого автора або виробника. У заключній частині постарайтеся висловити своє аргументовану думку про виставку в цілому і про кожен об’єкт зокрема.

 • . 4

  Напишіть свою думку з приводу того, чи впоралися автори виставки з організацією, чи сподобалася вам сама виставка, то, як були представлені об’єкти, чи змогли звичайні відвідувачі познайомитися з усіма матеріалами та об’єктами експозиції, все Чи було враховано для зручності пересічних громадян. Обов’язково опишіть свої емоції, почуття і враження від побаченого.

 • . 5

  Для того щоб ваша стаття була живою і цікавою для читача, використовуйте при написанні статті жанр репортажу. У цьому випадку всі ваші висновки і відчуття будуть більш зрозумілі читачеві, так як опис відбуватиметься в режимі «тут і зараз» від першої особи.

 • . 6

  Не варто описувати якісь незначні деталі вашого відвідування виставки, відведіть більш значущу роль у своїй статті саме опису самого заходу, для того, що б створити повну ілюзію присутності на виставці тих, хто читатиме вашу статтю. Постарайтеся майстерно ввести в статтю репліки звичайних відвідувачів і оцінки незалежних експертів, які будуть присутні там. Оживіть ваш текст яскравими описами картин відбувається і загального настрою заходи.

 • . 7

  Статті про виставки повинні донести до читача настрій і атмосферу виставки, тоді всі ваші висновки, оцінки враження будуть зрозумілі і логічні. Перед початком роботи над статтею про виставку подумайте, про те які прийоми ви будете використовувати, яку мету ви хочете досягти написанням вашої роботи. Так, наприклад, рецензія допоможе вам більш детально дати оцінку експонатам виставки, а репортаж дозволить передати атмосферу і настрій заходу.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :